12-ročná krasokorčuliarka z Ruska predviedla jeden z najťažších skokov

Vo svete krasokorčuľovania sú niektoré pohyby považované za vrcholné a vykonávajú ich len tí najúspešnejší. To je dôvod, prečo bol celý svet ohromený dokonalými schopnosťami 12-ročného dievčatka z Moskvy v Rusku, menom Veronica Zhilina.

Toto zázračné dieťa, ktoré ukradlo srdcia miliónov ľudí, ktorí videli niektoré z jej mnohých vystúpení, je študentkou slávnej akadémie bývalej ruskej superhviezdy Evgeni Plushenka.

Veronica vo veku 11 rokov úspešne predviedla enormne náročný skok, štvoritý Salchow, po ktorom nasledovala štvornožka a trojitý axel, a to jej zabezpečilo umiestenie sa na zozname technicky najnadanejších korčuliarov svojej generácie i mimo nej.

V roku 2019 sa na YouTube objavilo jej video a mnohí sa z neho zbláznili. To, čo táto mladá a nadaná športovkyňa predviedla, je očarujúce a veľkolepé.

Veronica nastupuje na ľadovú scénu sebavedomo. Nemá vôbec žiadnu trému z toho, čo ju čaká, čo je prekvapujúce od niekoho v jej veku. Korčuľuje na slávny hit od Leonarda Cohena, Hallelujah, ale tentoraz je to verzia od speváčky Alexandry Berk, ktorá pieseň nahrala po jej účinkovaní v X-Factor, v sezóne 2008.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “12-ročná krasokorčuliarka z Ruska predviedla jeden z najťažších skokov”