77-ročná školníčka si myslela, že ju nemá nikto rád. TOTO PRE ňu urobili na narodeniny

Frances Buzzard zo Západnej Virgínie je všetko, len nie obyčajná školníčka. Napriek tomu, že má 77 rokov, je taká temperamentná a energická, že všetci na základnej škole, kde pracuje, obdivujú jej pracovné nasadenie.

Smutnou pravdou však bolo, že táto úžasná žena ešte nikdy v živote nemala narodeninovú oslavu.

Zamestnanci spolu so študentmi to chceli zmeniť a vedeli, že usporiadať narodeninovú oslavu je to najmenej, čo môžu urobiť. Slečna Frances netušila, čo majú študenti v pláne, takže keď počula z reproduktorov volať jej meno, pomyslela si, že sa musí jednoducho iba o niečo postarať v školskej jedálni.

Ani v najdivokejších snoch si nepredstavovala, že bude mať svoju prvú párty vo veku 77 rokov. Keď vstúpila do jedálne, jej srdce sa naplnilo radosťou a vzrušením, keď ju viac ako 200 študentov privítalo krikom „prekvapenie“ a spevom. ,,Šťastné narodeniny.“ Frances nemohla uveriť, že všetci tí ľudia sú tu len pre ňu.

Bol to jej špeciálny deň a všetky tie koláčiky boli len pre ňu. Nastal čas, aby bola v centre pozornosti. Priviedli ju do stredu miestnosti, kde bola obrovská obrazovka zobrazujúca fotografie Frances, ako sa zúčastňuje špeciálnych historických udalostí, ako je pristátie na Mesiaci, ako stojí vedľa Neila Armstronga, alebo sa zabáva na Woodstocku, a ten pohľad bol zábavný.

Francesini rodičia boli chudobní a nemohli si dovoliť usporiadať jej poriadnu narodeninovú oslavu. Vtedy ešte Vianoce ani neslávili. Spomína si Frances. ,,Žiadne si nepamätám. Nerobili sa vtedy také veci. Nemali sme ani vianočné večierky. Dostali sme ovocie a orechy, keď sme si to mohli dovoliť.“

Toto bol jeden z najdôležitejších dní jej života. Je to deň, na ktorý nikdy nezabudne, pretože dnešok bol celý o nej. Všetci tí ľudia tam boli, aby oslávili jej život a ubezpečili sa, že vie, aká je milovaná a oceňovaná.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “77-ročná školníčka si myslela, že ju nemá nikto rád. TOTO PRE ňu urobili na narodeniny”