Minister Naď šiel na tréning svojho syna. Počkala si naňho skupina rodičov a toto kričali

Minister obrany, Jaroslav Naď, čelí, podobne ako väčšina politikov kritike zo strany širokej verejnosti. Ich práca v parlamente je často terčom spochybňovania a mnohokrát sa stáva, že občania s prehláseniami politikov verejne nesúhlasia.

Aktuálnou tému na Slovensku je momentálne schválenie obrannej dohody medzi USA a SR, ktorá sa viacerým občanom nepozdáva. A za jej schválenie nesie zodpovednosť práve Naď.

Šéf rezortu obrany sa cez víkend rozhodol, navštíviť hokejový tréning jeho syna Daniela, ktorý hrá za klub HOBA. Pravdepodobne si však vybral nesprávny čas, a nanešťastie, musel kritiku spoločnosti pocítiť osobne na vlastnej koži. ,,Mal v sobotu tréning a ja som sa išiel pozrieť, ako sa mu darí. Málokedy mám voľný víkend, tak som si to nenechal ujsť,“ vysvetlil na sociálnej sieti.

Aj keď tréning prebehol v pokojnej nálade, po jeho skončení sa situácia vyhrotila, hovorí politik. ,,Pri odchode zo štadióna, asi 10 metrov od východu, som naozaj videl skupinku asi 4-5 ľudí, zjavne rodičov detí, ktorí na mňa tlieskali (áno, zjavne s negatívnym nádychom) a jeden z nich kričal “zapredanec“ a “vlastizradca“. Keďže to bolo niekoľko desiatok metrov odo mňa a mimo mojej cesty, vôbec som na to nereagoval a išiel som ďalej k východu zo štadióna do auta a čakal som na Daniho, ktorý o pár minút prišiel,“ popísal nepríjemný zážitok člen strany OĽaNO.

Naď považuje takéto správanie rodičov za trápne, a nevidí dôvod prečo sa dopustiť takýchto prejavov pred malými deťmi. Samotný prezident hokejového klubu, sa údajne ministrovi za rodičov ospravedlnil, pričom uviedol, že preferuje jednotnú komunitu rodičov.

,,Aj on sám tvrdí, že klub by mal držať pokope a ja, keď sa prídem pozrieť na tréning či zápas, som tam vždy ako rodič a nikdy som tam nerobil kampaň ako politik,“ dodal politik.

zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Minister Naď šiel na tréning svojho syna. Počkala si naňho skupina rodičov a toto kričali”