Nevesta prekvapila nečakaným darom. Ženích to nevydržal a rozplakal sa.

Svadba je radostná a nezabudnuteľná udalosť v živote každého človeka. Katia a Derek sa poznali už niekoľko rokov a vzájomne poznali aj históriu svojich rodín. Katie dlho premýšľala nad darčekom pre Dereka.

Chcela ho prekvapiť, no čoraz viac myslela na jeden netradičný dar, ktorý len ťažko mohol potešiť, no bol výnimočný.

Mladá nevesta si pripomenula tragédiu spred 12 rokov, ktorá sa udiala v rodine ženícha, pri ktorej zomrel Derekov brat. Jeho rodičia súhlasili s darovaním orgánov zosnulého syna pacientom, ktorí to potrebovali.

Katie musela dlho hľadať, ale podarilo sa jej nájsť osobu, ktorá žije vďaka srdcu zosnulého chlapca. Jeho srdce dostala Grace. Nevesta neváhala a pozvala Grace aj na svadbu. Tá sa objavila počas svadobného dňa s fonendoskopom v rukách a zaskočila tým svadobčanov.

Dievča sa ženíchovi prihovorilo a prezradilo mu svoju históriu. Odkázalo ho na prívesok, v ktorom bol jej kardiogram po transplantácií srdca.

Poprosila ženícha aby vzal fonendoskop a vypočul si tlkot srdca jeho mŕtveho brata. Ani Derek ani svadobčania nedokázali v tomto momente zadržať slzy.

Potešil by vás takýto svadobný dar?

Zdroj: webniusy.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Nevesta prekvapila nečakaným darom. Ženích to nevydržal a rozplakal sa.”