Umierajúcemu bábätku zostávajú už len týždne života

Lekári oznámili rodičom, že ich synovi zostáva už len niekoľko týždňov života. Takáto informácia položí každého rodiča, no Christine a Chris sa rozhodli nepreplakať posledné spoločné dni so svojim chlapčekom.

Nie je väčšia bolesť ako strata dieťaťa. Žiaľ, niektorí rodičia zažijú túto bolesť, a sú nútení dať svojmu dieťaťu posledné zbohom.

Christine a Chris McArdle dostali zdrvujúcu správu. Ich 9-mesačný chlapček Brice má embryonálne nádory s viacvrstvovými rozetami (ETMR). Musel podstúpiť množstvo operácií a chemoterapií, ale to veľmi nepomohlo.

Namiesto toho bolo rodičom povedané, že už nie je nádej, a že sladkému Briceovi zostáva niekoľko týždňov života.

Facebook, Chris McArdle

Namiesto toho, aby rodičia tento čas trávili plačom, rozhodli sa Christine a Chris vyťažiť z tohto času maximum a dokončiť zoznam, ktorý obsahoval množstvo zábavných aktivít.

Zašli si do najväčšieho amerického nákupného centra, kde mohol Brice stráviť čas hraním sa na atrakciách vhodných pre deti, vrátane kolotoča. Navštívili aj vedecké múzeum, múzeum železnice a zažili tiež hviezdne vojny.

Brice strávil väčšinu svojich posledných dní v nemocnici a jeho rodičia si vzali v práci toľko voľna, ako len mohli, pričom ich kolegovia prebrali ich pracovné zmeny a dokonca im darovali aj peniaze na liečbu.

Facebook, Chris McArdle

Chris uviedol. „Dostali sme správu, že je to v podstate hotová vec, obaja sme sa rozhodli, že nebudeme pracovať a budeme s ním tráviť každú jednu chvíľu.“ Christine dodala. „Všetky veci, ktoré sme si predstavovali robiť s Briceom, všetko bolo zahrnuté v posledných týždňoch jeho života. Všetky veci, o ktorých sme si mysleli, že budeme robiť, keď bol ešte batoľa, sme chceli uskutočniť.“

Žiaľ, chlapček Brice zomrel 10. augusta a zanechal srdcia svojich rodičov naplnené žiaľom. Sú však radi, že jeho posledné dni boli plné zábavy a lásky jeho rodičov.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Umierajúcemu bábätku zostávajú už len týždne života”