Video: Dojímavé video ukazuje, ako sa otec lúči so svojou dcérou, keď ide bojovať. DAL JEJ POSLEDNÝ DARČEK

Ukrajinský otec sa rozplakal, keď sa lúčil so svojou partnerkou a malou dcérou, keď nastúpili do autobusu, zatiaľ čo on zostal bojovať. 

Video ukazuje strašný pohľad na to, ako východoeurópsky konflikt rozdeľuje rodiny.

emotívnom videu otec opravuje dcére zimnú čiapku skôr, ako sa zohne a dá jej pusu na líce. Drží jej ruky v rukách a niečo jej hovorí, kým začne vzlykať, pričom si hlavu priloží k ružovému kabátu svojej dcéry. 

Aj ona začne hlasno plakať, keď ju ešte raz objíme, kým ona a žena nastúpia do autobusu, ktorý pravdepodobne smeruje preč z bojov do bezpečnej zóny.

Ukrajina v súčasnosti čelí trojstrannej vojenskej ofenzíve zo vzduchu, zo zeme a z mora po tom, čo ruský prezident Vladimir Putin vyhlásil Ukrajine v stredu večer vojnu.

 

zdroj: nypost.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Video: Dojímavé video ukazuje, ako sa otec lúči so svojou dcérou, keď ide bojovať. DAL JEJ POSLEDNÝ DARČEK”