Z Borisa Kollára bude 12-násobný otecko! KTO je budúca mamička? Boli sme prekvapení, že ňou je…

Predseda politickej strany Sme rodina a populárny multiotecko, Boris Kollár, privíta na svet svojho už dvanásteho potomka. O novom členovi nemalej rodiny ako prvý informoval denník PLUS 7 DNÍ.

Mamičkou, by podľa informácií denníka mala byť bývalá plavkyňa Barbora Richterová. Tá, už Kollárovi jedného syna porodila, a ak sú špekulácie pravdivé, môže sa stať už druhou Kollárovou partnerkou, s ktorou by splodil viac ako jedno dieťa. Toto privilégium bolo zatiaľ udelené len modelke, Andrei Heringhovej.

Druhý stav Richterovej bol doteraz len odhadom a o jej tehotenstve sa špekulovalo už v roku 2019. Na bratislavskej módnej šou sa totiž ukázala s miernym bruškom, no podľa šéfa Sme rodina, to vtedy bolo spôsobené len „dobrým jedlom.“

„Ale u mňa človek nikdy nevie, ani ja to nikdy neviem dopredu, je mi to prirodzenejšie ako nové topánky,“ hovorí politik.

Richterová však bola minulý týždeň videná v bratislavských potravinách, vo veľmi pohodlnom svetri aj s Kollárovým synom, Arturom. Pod svetrom sa podľa všetkého malo črtať rastúce bruško aj s novým prírastkom do rodiny.

Kollár nakoniec radostnú správu potvrdil a pre denník Plus 7 Dní prezradil, že Richterová je už v 16. týždni.

zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Z Borisa Kollára bude 12-násobný otecko! KTO je budúca mamička? Boli sme prekvapení, že ňou je…”