Žena nechá syna ‚,na hodinu“ u susedy, no nikdy sa už nevráti

Rosalinda mala okolo 20 rokov, keď sa pri nej zastavila suseda a spýtala sa, či by jej vedela na chvíľu postrážiť syna, kým si zbehne nakúpiť. Ani netušila, že matka dieťaťa sa už nevráti.

Väčšina ľudí by zrejme zvážila odovzdanie dieťaťa úradom, nie každý dokáže len tak bez varovania prijať dieťa, no u Rosalindy bola situácia iná. Mladej vydatej žene povedali, že nikdy nebude mať deti, takže tento moment vnímala ako požehnanie.

Táto skúsenosť z nej nielenže nečakane urobila mamu, ale otvorila aj možnosť, starostlivosti o viacero detí. Teraz vo veku 70 rokov sa podelila o svoje skúsenosti na sociálnej sieti TikTok a priznala, že keď jej nevlastný syn odišiel vo veku 18 rokov, cítila, že jej v živote niečo chýba, a tak sa rozhodla vziať do svojho domu viac detí, o ktoré sa bude starať.

@mamarosalinda

How I started #fostering and my daughter’s #adoption #foryoupage #fyp #storytime #storyteller #story #family #viral #drama #baby #children #love

♬ Surrender – Natalie Taylor

Rosalinda vedela, že môže viacerým deťom ponúknuť bezpečné a milujúce prostredie, ktoré každé dieťa potrebuje. „Rozhodla som sa stať pestúnom. Mojím prvým zverencom bol malý chlapec menom Adeola. V priebehu rokov som mala v starostlivosti veľa detí a to viedlo k tomu, že som si nakoniec adoptovala svoju dcéru,“ uviedla Rosalinda.

Potom, čo sa Rosalinda starala o Adeolu, dostala do opatery mnoho ďalších detí, čo ju viedlo k tomu, že si v roku 1990 adoptovala dievčatko menom Lola. ,,Prišla ku mne v polovici mája 1990, také krásne malé bábätko s nádhernými očami a odvtedy je so mnou,“ uviedla Rosalinda.

Dnes má Lola 30 rokoch a objavuje sa aj v niektorých videách na TikToku, ktoré zverejňuje Rosalinda. S viac ako 57 000 sledovateľmi sa Rosalinda stala celebritou na TikToku, kde rozpráva príbehy o svojom živote matky a o prekážkach, ktoré prekonala.

Mnohí z Rosalindiných sledovateľov, jej zanechali v komentároch pozitívne a povzbudivé slová, v ktorých chvália jej láskavosť. Príbeh tohto malého chlapca mohol byť smutný, keby Rosalinda nebola taká srdečná osoba, akou je, a nevzala by ho k sebe a nestarala by sa o Adeolu ako o vlastného.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena nechá syna ‚,na hodinu“ u susedy, no nikdy sa už nevráti”