Astrológovia prezradili, kedy sa skončí vojna na Ukrajine – BUDE TO….

Len málokto vie predpovedať, kedy sa skončí vojna na Ukrajine. Nevedia to ani samotní generáli, či politici a už vôbec nie bežní ľudia. Hviezdy však hovorí vlastnou rečou.

A astrológovia veľmi dobre vedia, ako interpretovať nebeské znamenia. Áno, proroci zvyčajne neuvádzajú presné dátumy. Ale astrologické predpovede majú výhodu v tom, že na rozdiel od ľudí, neklamú!

Najťažšie obdobie je podľa astrológov za nami. Začalo sa 23. februára, keď sa Mars a Pluto začali zbližovať v Kozorožcovi. Našťastie, situácia s Marsom a Plutom sa skončila 3. marca.

blue and yellow striped country flag                             unsplash

Vyhrážkam je koniec

Do 6. marca sedeli astrológovia ako na ihlách: tri dni pred a po konvergencii planét nie sú o nič menej nebezpečné ako samotná konvergencia. V tomto prípade však situáciu zjemnil Mesiac v znamení Nov, ktorý vznikol 2. marca v znamení Rýb. Ryby, milosrdné a krotké znamenie, skutočne zmiernili situáciu na nebi.

Všimnite si tiež, že Urán bol celý ten čas v znamení Býka. Býk v tomto prípade predstavuje Ukrajinu. A Urán medzitým symbolizuje silnú a neočakávanú premenu prítomnosti na svetlú budúcnosť, aj keď prostredníctvom zničenia. Ide o akési znovuzrodenie fénixa z popola!

horoscope globe                         unsplash

Prichádzajú obmedzenia

V astrologických princípoch teraz znamenie Vodnára predstavuje Rusko.

A v ňom sa v posledných týždňoch objavil Saturn. Planéta, symbolizujúca prísne obmedzenia, bola pevne usadená v prvom dome Vodnára. Negatívny vplyv Saturnu na Rusko tak bude pokračovať minimálne do prvej polovice roku 2023, prípadne ešte dlhšie!

Odpoveď na otázku, kedy sa vojna skončí, nám dáva kozmogram najbližších dní. Už 12. marca začne vplyv Pluta situáciu zmierňovať. Protiváhou planéty zosnulých bude Jupiter, ktorý predznamenáva rokovania, riešenie problémových situácií a kompromisy.

full moon in dark night sky                           unsplash

Posledná kríza

Astrológovia varujú pred ďalším krízovým momentom, ktorý nás môže čakať koncom marca. Mars vstúpi do krátkodobej konfrontácie so Saturnom, čo predznamenáva hádky a nervové zrútenia.

No, aspoň bude v tomto prípade Mars v prechode, takže to nepresiahne rodinné hádky.

in flight dove                          unsplash

Kedy sa vojna skončí: Jarná predpoveď

No a začiatkom apríla sa interakcia Marsu so Saturnom výrazne zmení. Určite v nej začne dominovať Saturn. A toto znamenie je jasne čitateľné. Bojovný Mars s toľkými obmedzeniami sa preto nedokáže zladiť s ničím a to je znamenie, že vojna sa blíži ku koncu!

 

Zdroj: ofigenno.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Astrológovia prezradili, kedy sa skončí vojna na Ukrajine – BUDE TO….”