Dôvod zatknutia tejto Rusky otriasol sieťou. „Vitajte v Rusku v roku 2022“

Ruský útok na Ukrajinu trvá už devätnásty deň. Ukrajinci robia, čo môžu, aby sa s nepriateľom vysporiadali. Každý deň zomierajú nevinní ľudia.

Čo sa v tom čase deje v krajine, ktorej vládne Putin? Protesty sú tam potlačené. Obyvateľov čakajú doteraz nepredstaviteľné tresty.

Zatkli ju za prázdnu stránku

Niet pochýb o tom, že to, čo sa momentálne deje u našich susedov, sa zdá byť len zlým snom, ktorý nikdy neskončí. Nevieme si predstaviť, čím musia prejsť ľudia, ktorých zasiahla vojna – mnohí Rusi proti tomuto útoku protestujú vo svojej krajine. Nie je to však jednoduché.

V krajine, ktorej vládne Putin, dochádza k zatýkaniu. Jedna žena vyšla na ulicu len s prázdnym transparentom a aj tak ju zastavili policajti. Všetko sa odohralo v meste Nižný Novgorod na Volge. Záznam celého incidentu bol online a okamžite zaujal používateľov internetu.

 

 

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dôvod zatknutia tejto Rusky otriasol sieťou. „Vitajte v Rusku v roku 2022“”