Dve dievčatká s odlišnou farbou pleti tvrdia, že sú dvojčatá

Skutočné priateľstvo nerieši odlišnú farbu pleti. Tak to bolo aj pri týchto dvoch malých dievčatkách.

Jia Sarnicola a Zuri Copeland, obe majú osem rokov, sú spolužiačky a najlepšie kamarátky. A čo je najdôležitejšie, tieto dve sa považujú za dvojčatá, a to aj napriek odlišnej farbe pleti.

„Povedia vám, že sú dvojčatá a majú dlhý zoznam dôvodov, prečo by ste im mali veriť,“ uviedla Jiaina, mama Ashley pre BuzzFeed News, keď dievčatá upútali pozornosť médií.

Dievčatá sa narodili s rozdielom dvoch dní. Jia aj Zuri veria, že vyzerajú rovnako. Dokonca nosia rovnaké oblečenie a zdieľajú množstvo rovnakých čŕt.

„Majú rovnakú pulzujúcu energiu, obe sú veľmi inteligentné a radi sa starajú o druhých,“ uviedla Ashley. „Vždy sme dievčatá učili, že byť iný je v poriadku a dôležité je priateliť sa a spoznávať nových ľudí.“

Rodiny dievčat sa v priebehu rokov tiež zblížili. Sú šťastní, že ich dievčatá sú najlepšie priateľky, ale tiež sa obávajú komentárov iných detí v škole.

Raz, na narodeninovej oslave, im jeden z ich spolužiakov povedal, že nemôžu byť dvojčatami, pretože majú inú farbu pleti. To Jia veľmi prežívala a rozplakalo ju to. Jej odpoveď na tento komentár zanechala všetkých v úžase. ,,Nevieš o čom hovoríš. Sme dvojčatá, pretože zdieľame rovnakú dušu,“ odpovedala Jia.

Tieto dve dievčatá nám skutočne dávajú cennú lekciu o priateľstve. ,,Máme sa veľa čo učiť a môžeme sa učiť od detí,“ uviedla matka Zuri, Valencia podľa CBS News.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dve dievčatká s odlišnou farbou pleti tvrdia, že sú dvojčatá”