Herečka Dorota Nvotová o Rusku: Takúto invazívnu krajinu podporovať nebudem!

39-ročná speváčka a herečka Dorota Nvotová sa ostro vyjadrila k situácií na Ukrajine. Slovenka sa okrem spevu totiž živí aj cestovaním, pričom Rusko navštevovala pravidelne každý rok.

Teraz je však tomu koniec. Na sociálnu sieť Facebook pridala príspevok, v ktorom klientom a sledovateľom oznámila, že Rusko má definitívnu stopku.

,,S okamžitou platnosťou rušíme všetky zájazdy do Ruska. Nebudeme podporovať ekonomiku takto invazívnej krajiny.“ napísala.

Nvotová vlastní jedinečnú cestovnú kanceláriu Fulmaya, ktorá skupinkám záujemcov ponúka dobrodružné výlety po celom svete.  Na znak solidarity s Ukrajinou sa však do Ruska cestovať nebude.

,,Kým báťuška Putin bude vládnuť, Fulmaya Travel bude aplikovať sankcie. V tom obrovskom objeme 10 ľudí ročne to samozrejme nikto nezaregistruje, ale musíme to spraviť z princípu. Stojíme s Ukrajinou.“ dodala na záver.

zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Herečka Dorota Nvotová o Rusku: Takúto invazívnu krajinu podporovať nebudem!”