Hriešne myšlienky od obľúbenej Sabriny Jeffries

 

Sabrina Jeffriesová patrí k najúspešnejším autorkám historických romancí na svete. Jej knihy vychádzajú vo vyše dvadsiatich jazykoch vrátane slovenčiny. V uplynulých rokoch vyšli úspešné knihy ako Záhadná snúbenica, Môj divoký lord, Vojvodova túžba, Zvedený záletník, či Vikomtovo tajomstvo.
Teraz vyšiel úvodný diel čarovnej regentskej série Hriešni ctitelia.
Zoznámte sa s členmi pánskeho klubu, ktorí spojili sily, aby uchránili svoje sestry pred zvodnými nápadníkmi!
Je tu prvá kniha Hriešne myšlienky.

Pozrite si video, v ktorom Sabrina Jeffries približuje svoju knihu
exkluzívne pre slovenské čitateľky:

 

Americký maliar Jeremy Keane sa odmieta vrátiť domov a prevziať otcovu firmu. Oveľa radšej by spoznával krásky v zahraničí, kde hľadá modelku pre svoj nový škandalózny obraz. Keď na jednej londýnskej svadbe stretne krásnu lady Yvette Barlowovú, uvedomí si, že mladá dedička je preňho ako stvorená, a rozhodne sa zachytiť na plátne jej neskrotného ducha a dych vyrážajúcu zmyselnosť.

Odvážnej Yvette nie sú škandály cudzie, a tak súhlasí, že sa stane umelcovým objektom. Za odmenu žiada niečo neslýchané: pomoc pri vstupe do mestských verejných domov, ktoré Jeremy dôverne pozná. Dúfa totiž, že sa jej podarí vypátrať istú nezvestnú ženu a vyriešiť rodinnú záhadu.

Medzi maliarom a jeho modelkou to čoraz väčšmi iskrí, ale mohol by ich nekonvenčný vzťah prerásť do ozajstnej lásky?

Sabrina Jeffries rozohrala pútavý príbeh, zoznámila nás so zaujímavými postavami, ktorých osudy pravdepodobne rozohrá v ďalších dieloch série. Ak ste už niečo čítali od Sabriny, sadne vám jej štýl. Tiež kvalitne vykreslené postavy, citlivo podané situácie a napokon aj originálne prvky v jej príbehu Hriešne myšlienky

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Hriešne myšlienky od obľúbenej Sabriny Jeffries”