Neuveríte, koľko má táto žena rokov. Na Slovensku by už mohla byť v dôchodku

Zatiaľ čo niektorí ľudia starnú pomalšie ako iní, fitness fanúšik Norma Williams vyzerá, že vie, ako zastaviť čas. Vo veku nad 70 rokov vyzerá ako modelka. Má tiež dôležité posolstvo, ktoré chce šíriť. Telo sa môže vekom zlepšovať, ak sa oň dobre staráte.

Nie vždy však mala také telo. Norma od detstva nemala zdravé návyky a cítila sa príliš veľká. Vo veku 28 rokov začala meniť svoj životný štýl.

1.

2.

3.

4.

5.

Pri zmene životného štýlu si všimla, že sa jej život začal meniť a zlepšil sa aj jej vzhľad. Nakoniec dospela do bodu, kedy bola so sebou spokojná. Pre tých, ktorí chcú zmeniť aj svoj životný štýl, navrhuje neponáhľať sa a robiť radšej detské kroky, ktoré môžu trvať aj niekoľko rokov.

6.

7.

8.

9.

10.

Hovorí, že vďaka pravidelnému cvičeniu sa jej telo zdokonalilo. Rýchlu chôdzu vykonáva 4-krát týždenne a dvakrát týždenne navštevuje posilňovňu. Postupne zvyšovala svoj pohybový režim a podľa toho zlepšovala aj stravu.

11.

12.

13.

14.

15.

Nora je presvedčená, že naše telo si nezaslúži nič iné ako rešpekt a často to zneužívame, no pokiaľ sa snažíme o pozitívne zmeny, naše telo nás odmení. Takže bez ohľadu na vrásky a strie, je čas milovať seba a svoje telo!

16.

17.

18.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Neuveríte, koľko má táto žena rokov. Na Slovensku by už mohla byť v dôchodku”