Populárny slovenský herec končí s herectvom a odchádza zo Slovenska: „Neopúšťam to tu navždy…“

Obľúbený Slovenský herec Peter Batthyany, známi zo seriálov ako Mafstory či Profesionáli, podnikol radikálnu zmenu. 55-ročný herec končí s herectvom, predáva svoju nehnuteľnosť a sťahuje sa do Chorvátska. Konať ho donútila pandemická situácia a nulové pracovné príležitosti, uviedol denník Nový Čas.

„Prišiel sem covid v roku 2020 a nielen ja, ale väčšina ľudí na Slovensku začala mať vážne finančné problémy.

Druhá vec je existovať v krajine, kde nemáte šancu sa nejako realizovať do takej miery, aby ste zabezpečili ten dom a zaistili si základné veci, tak poviem si, rok to vydržím .Ale keď príde ďalší rok a nepríde žiadna podpora, a to nielen u mňa, tak čo ďalej,“ hovorí herec.

Ďalej tiež spomína, že nebyť finančnej pomoci od jeho blízkych, minulý rok, by nedopadol dobre.

Keby nebolo kamarátov, tak, otvorene poviem, neprežijem,“ uviedol. Herec bol dokonca nútení predať svoj ranč, do ktorého v minulosti investoval nemalé peniaze.

Plány do budúcnosti sú zatiaľ neisté, no Batthyany premýšľa o podnikaní: „Možno nejaké apartmány budem robiť,“ 

O odchode k moru, si myslí, že bude prospešný nie len pre neho, ale aj pre svoju dcéru a vnučku. Na otázku, či sa nebojí zhoršenia sa situácie na Ukrajine odpovedal: Každý má obavy a strach. Keby k čomukoľvek došlo, tam je človek aspoň pri mori,

„Myslel som si, že len ja som divný, ale zistil som, že toto si asi zaslúžila celá krajina. Zachráň sa, kto môžeš. 

Ďakujem kamarátom, ktorí mi pomohli prežiť,“ zakončil herec, pričom bližšie informácie o jeho budúcnosti, či presnom mieste, kde by sa chcel usadiť, nepodal.

zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Populárny slovenský herec končí s herectvom a odchádza zo Slovenska: „Neopúšťam to tu navždy…“”