Pavol Habera o Putinovi: Silné slová na účet Ruského prezidenta!

Obľúbený hudobník a ikona Československej Superstar, Pavol Habera, sa na sociálnej sieti Instagram, pustil do Ruského prezidenta, Vladimíra Putina.

Podľa hudobníkových slov sa Putin práve zaradil medzi „najväčších zlosynov v histórii ľudstva“ pričom nepriamo naznačil podobu aj s ostatnými vojnovými agresormi známymi z histórie.

„Nejak sa nám to v tých našich premúdrených a precitlivených hlavách domotalo. Ten najväčší zlosyn histórie ľudstva sa nielenže teraz pomrvil v hrobe-on priamo znovu ožil.

Bolo ich doteraz niekoľko- všetko blázni, ktorí začali mať pocit nesmrteľnosti, geniality a pán Putin sa k nim v tejto chvíli významne zaradil.“ vyjadril sa v najnovšom príspevku na Instagrame.

„Nie som politik a ani politológ, ktorý by sa vyznal hlbšie v zložitých vzťahoch medzi rôznymi krajinami. Som len človek a hudobník na ktorého dopadli následky rôznych povojnových režimov, som človek, ktorý už videl okolo seba nekonečné množstvo dobra, zla a aj hlúposť. Považoval som však slovo “VOJNA”-tu v Európe a nebodaj svetová, za uzavretú kapitolu, ktorá výstražne skončila v roku 1945.“ hovorí Habera.

Leader hudobnej skupiny Team, svoju kritiku na súčasnú srdcervúcu situáciu na Ukrajine, rozhodne neskrýva pričom, si uvedomuje, že podobná situácia môže kedykoľvek dostihnúť aj nás.

„Ráno si pripravujem kávu a popritom ma napadne, že niekde inde ľudia majú úplne iné starosti! Hlavne prežiť ďalší deň! Nechápem, že pár kilometrov odo mňa padajú na nich a na ich krajinu zničujúce bomby a strely! Predstavujem si, čo asi cítia a v hlave sa samozrejme pýtam sám seba, či aj mňa toto niekedy čaká. …Hanba vám Putin! Rusi nás všetkých-celý svet-zase raz tragicky sklamali!“ dodal.

zdroj: instagram.com

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pavol Habera o Putinovi: Silné slová na účet Ruského prezidenta!”