Policajt si adoptuje dievčatko, ktoré zachránil z násilníckej rodiny. Nemohol ho nechať len tak

Život vie byť naozaj nepredvídateľný a nikdy neviete, čo vám osud pripraví.

Je to aj prípad nasledujúceho príbehu o tom, ako obyčajná nočná výzva na kontrolu bydliska zmenila život policajtovi, ktorý hovor prijal, a dievčatku, ktoré zachránil.

YouTube

Seržant Brian Zach a jeho dôstojníci mali hliadkovali, keď im prišla výzva na kontrolu istého bydliska. To, čo tam našli, navždy zmenil jeho život. Žilo tam malé 4-ročné dievčatko Kaila spolu so svojimi opatrovateľmi, ktorí ju pravidelne týrali.

Jej opatrovatelia boli zatknutí, zatiaľ čo Brian sa celú noc snažil utešiť vystrašené dieťa. Spoločne trávili čas kreslením a maškrtením presne tak, ako by to robili všetci rodičia so svojimi deťmi.

                                                              YouTube

Snažil sa, aby sa cítila v bezpečí, držal ju za ruku a rozprával sa s ňou. Po príchode detektíva, ktorý mal prípad na starosti, previezli Kailu do nemocnice, aby zhodnotili jej fyzický a psychický stav.

Keď sa Brian vrátil do svojho domu, vysvetlil svojej žene, čo sa stalo. Hoci už boli rodičmi dvoch detí, rozhodli sa dobrovoľne stať pestúnmi nájdeného dievčatka, nakoľko úrady na ochranu detí pre ňu nedokázali nájsť okamžité umiestnenie.

Keď malá Kaila dorazila k nim domov, nemala so sebou doslova nič, okrem pohára na pitie a veľkej tašky s oblečením. Bola vystrašená a na tele mala známky po fyzickom týraní.

                                                        YouTube

Kaila sa čoskoro stala súčasťou rodiny Briana a Cierry a rýchlo sa začala cítiť ako doma. Takmer okamžite začala volať Cierru „mama“ alebo „mamička“, zatiaľ čo jej trvalo o niečo viac času, kým začala volať Briana „ocko“.

„Týždeň alebo dva som bol ‚chlap‘ a potom, keď začala chodiť do škôlky, naučila sa, kto je ocko,“ žartoval Brian.

Manželia sa zamilovali do malej Kaily a začali sa cítiť neisto pri pomyslení, že by mohli byť od nej oddelení. „Žili sme každý týždeň a nevedeli sme, či sa vráti k svojim biologickým rodičom, alebo ako dlho si ju budeme môcť nechať.“

Veľmi chceli, aby Kaila bola stálym prírastkom do ich rodiny. Brian povedal: „Naším cieľom bolo milovať toto malé dievčatko a starať sa oň tak dlho, ako sa dá.“ A ich želanie bolo vyslyšané, keď si ju 13. augusta 2018 mohli oficiálne adoptovať.

                                                  YouTube

Kaila začala pravidelne chodiť do škôlky a dokonca aj aktívne rozprávať, keďže spočiatku to nedokázala.

Dúfajme, že tento príbeh bude príkladom pre ďalšie rodiny, ktoré váhajú s adopciou. „Určite by sme chceli povzbudil ľudí, aby to urobili, pretože je veľa detí, ktoré potrebujú ockov, aj keď je to len na krátky čas, no dokáže to ovplyvniť život pozitívnym spôsobom.“

 

Zdroj: ronproject.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Policajt si adoptuje dievčatko, ktoré zachránil z násilníckej rodiny. Nemohol ho nechať len tak”