Sused príde s nápadom po tom, čo vidí malého chlapca jazdiť po jeho príjazdovej ceste

Čo znamená byť dobrý sused? Je to niekto, kto je priateľský a užitočný, alebo niekto, kto sa stará iba o svoje veci a nestará sa o svoje okolie?

Canyon Chasers je človek, ktorého by ste určite chceli mať za suseda. Ak vás zaujíma prečo, prečítajte si jeho príbeh.

Canyon každý deň dostával upozornenie na pohyb z jeho bezpečnostnej kamery na príjazdovej ceste.

Keď si prezrel záznam, videl dieťa ako jazdí na bicykli po jeho príjazdovej ceste.

Mužovi boli spočiatku tieto upozornenia z kamery nepríjemné. Potom však jeho manželka prišla s absolútne neuveriteľným nápadom.

„Každú noc som dostal upozornenie z mojej bezpečnostnej kamery na príjazdovej ceste a najprv som bol trochu naštvaný, ale potom sa to zmenilo.

Prišla inšpirácia v podobe mojej manželky, ktorá mi dala tento skvelý nápad,“ vysvetlil vo videu, ktoré zdieľal na YouTube s názvom:

„Ako zaobchádzam s deťmi, ktoré sa hrajú na mojej príjazdovej ceste.“

 

Canyon čakal na príchod noci, aby vytvorili pre dieťa zábavnú trasu na jazdu bicyklom. Nasledujúci deň čakal na reakciu malého chlapca. Keď on a jeho mama dorazili pred Chasersovu príjazdovú cestu, obaja boli ohromení tým čo videli. Chlapec sa mal snažiť prejsť po ručne nakreslenej ceste.

No to nebolo všetko Vždy, keď zaprší alebo sa trať vymaže, Chasers nakreslí novú a zakaždým ju vylepší. Najlepšie na tom je, že dráhu využíva mnoho iných detí a dokonca aj dospelých, vrátane mamičiek s kočíkmi.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Sused príde s nápadom po tom, čo vidí malého chlapca jazdiť po jeho príjazdovej ceste”