Video: Desivé zábery z Charkova: Ruská raketa dopadla na námestie, výbuch spustošil vládnu budovu

Bombardovanie pokračuje, Rusi ostreľujú veľké mestá Ukrajiny. Video zachytilo vplyv jednej zo striel na Charkov, druhého najväčšieho mesta Ukrajiny. Raketa dopadla na námestie Slobody vo chvíli, keď cez neho prechádzalo niekoľko áut.

Nie je jasné, či bol niekto zranený alebo zahynul. Zo záznamu je však zrejmé, že minimálne jedno vozidlo bolo zasiahnuté. Hoci sa na sociálnych sieťach pri záberoch po výbuchu píše, že sa jedná o námestie v Kyjeve, jedná sa o chybu. Skutočne ide o snímku škôd po dopade strely v Charkove.

Podľa informácií The Kyiv Independent mala strela mieriť na vládnu budovu v Charkovskej oblasti. Strela nebola presná a explodovala pred budovou, napriek tomu ju značne poškodila. Na sociálnych sieťach sa následne začalo šíriť video, ktoré zachytáva škody vo vnútri budovy.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Video: Desivé zábery z Charkova: Ruská raketa dopadla na námestie, výbuch spustošil vládnu budovu”