Žena dala za trest dvojročnému dieťaťu nohy do vriacej vody. Lekári bojovali o ich záchranu.

11. augusta 2019 53-ročná Jennifer Vaughn opatrovala 2-ročnú Kaylee. Ako trest za zlé správanie dieťaťa, sa opatrovateľka rozhodla namočiť dieťaťu nohy do vriacej vody. Bez následkov to veru nezostalo.

Dieťaťko malo ťažké popáleniny, ktoré si vyžiadali 2 náročné operácie. Ak by sa kožné štepy neprijali, čakala by ju amputácia nôh.

Mama dievčaťa Brittany Smith spomína, že jej opatrovateľka volala s panikou v hlase, že sa dievčatko popálilo pri kúpaní. Neskôr sa priznala, že jej nohy sama ponorila do vriacej vody, lebo nepočúvala.

Vyšetrovateľ skonštatoval, že popáleniny dievčatka sú najhoršie,. aké doteraz videl. Liečba týchto popálenín je extrémne náročná a bolestivá. Žiadne dieťa si nezaslúži takto trpieť.

Šokujúci je tiež fakt, že dievčatko opatrovala jej vlastná rodina. Jennifer Vaughn je matkou snúbenca Brittany Smith, matky dievčaťa. Žena je aktuálne vo väzbe. Veríme, že jej bezcitné konanie bude náležite potrestané.

Zdroj: podaj.to

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena dala za trest dvojročnému dieťaťu nohy do vriacej vody. Lekári bojovali o ich záchranu.”