Najvernejšie znamenia zverokruhu: najlepší manželia a manželky. Ktoré to sú?

Pre každého z nás vo vzťahu existujú isté pravidlá, ktoré sú dôležitou súčasťou nášho života. Vernosť sa považuje za základ väčšiny vzťahov. Avšak to, či vám vaši partneri budú verní, možno určiť aj na základe dátumu ich narodenia.

Jedna žena si dlho nemohla nájsť muža, ktorému by mohla skutočne veriť. Rozhodla sa vyhľadať pomoc u astrológa. Odporučil jej nájsť si manžela medzi štyrmi znameniami zverokruhu. Prekvapenie prišlo, keď nový nápadník patril medzi tieto znamenia. Žena sa vydala a je s ním šťastná už viac ako 5 rokov. Ktoré sú teda tie spomínané znamenia zverokruhu?

Samozrejme, vernosť nemožno zaručiť zameraním sa len na znamenie zverokruhu. Ale predstavitelia týchto znamení sú považovaní za mimoriadne verní svojim polovičkám.

  1. miesto – Baran

Baran je jedným z najpredvídateľnejších znamení zverokruhu. Pre svoju ohnivú povahu vždy konajú na volanie srdca. Možno aj preto sú Barani v mladosti považovaní za ľahkomyseľných. Faktom však je, že stále hľadajú lásku. A ak ju nájdu, nevera nemá žiadnu šancu.

K nevere môže dôjsť len v prípade, ak sa Baran odmiluje. Ak vzťah stratí novosť a iskra je preč, Baran to vníma ako koniec lásky. Z tohto dôvodu by mali vzťahy s týmto znamením neustále chránené pred nudou a rutinou.

man and woman hugging each other                                   unsplash

  1. miesto – Rak

Zo všetkých znamení zverokruhu je Rak považovaný za najviac rodinný typ. Snívajú o rodine a deťoch a snažia sa si tento sen splniť. Občasná naivita a otvorenosť občas hrá v ich neprospech. Z tohto dôvodu sa im nie vždy podarí nájsť spriaznenú dušu hneď na prvýkrát.

Ak ju však nájde, je to už definitívne. Preto títo ľudia ani neuvažujú o nevere, pretože vedia, že takéto vzťahy, by si mali chrániť ako oko v hlave.

man kissing woman on her forehead                          unsplash

  1. miesto – Kozorožec

Rozumní a seriózni Kozorožci sú často ostatnými ľuďmi vnímaní ako nevýrazní a stuhnutí. Zdá sa to však len na prvý pohľad. To, čo sa všetkým naokolo zdá byť stuhnutosť, je v skutočnosti disciplína a pokoj. Ak Kozorožec nájde človeka, ktorému môže vyznať lásku, správa sa k nemu úplne inak. V tom momente sa Kozorožec stane oázou podpory a pokoja pre svoju druhú polovičku.

Nevera od tohto znamenia je niečo ako sci-fi. Toto znamenie zverokruhu má vysoký zmysel pre sebaúctu. Preto radšej ukončí vzťah, ako by si pošpinil svoju česť neverou. Kozorožec môže byť neverný len v prípade, ak sa bude chcieť pomstiť za neveru milovanej osoby.

                          unsplash

  1. miesto – Býk

Lídrom hodnotenia vernosti medzi znameniami zverokruhu sa právom stáva Býk. Ak by ste sa mohli spýtať krásnych princov z rozprávok na ich znamenie zverokruhu, všetci by to boli Býci. Býci sa na potenciálnu druhú polovičku pozerajú veľmi dlho a opatrne. A ak sa rozhodnú si s niekým začať, dúfajú, že im to vydrží na celý život.

Preto Býci nemenia svojich partnerov alebo partnerky, pretože je pre nich ťažké vypestovať si duchovné prepojenie. Okrem toho, Býk potrebuje len stáleho partnera, ktorému môžete pokojne zveriť svoje srdce a dušu. Býk dokáže milovanej osobe odpustiť všetko okrem nevery.

smiling man and woman about to kiss                          unsplash

Je dôležité si uvedomiť, že vzťah je výsledkom práce dvoch ľudí. Preto je potrebné vyvinúť úsilie na oboch stranách.

 

Zdroj: mirhitrostey.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Najvernejšie znamenia zverokruhu: najlepší manželia a manželky. Ktoré to sú?”