Bábätko po pôrode vyjadrilo jasne svoj názor. Lekár ešte niečo také nevidel

Hollie Walls už bola matkou dvoch detí, keď sa znovu vydala. S manželom sa veľmi tešili na rozšírenie rodiny o ďalšieho člena. Obaja však vedeli, že to môže zabrať veľa času a energie, keďže im lekári povedali, že šanca, že Hollie otehotnie prirodzene, je mizivá.

Potom sa však stalo niečo neuveriteľné. Napriek tomu, že podstúpila dve operácie, pri ktorých jej z maternice odstránili masívny útvar, Hollie bola tehotná. Keď tehotenský test ukázal dve čiarky, bola si istá, že buď urobila niečo zle, alebo bol test chybný.

„Spočiatku som to svojmu manželovi ani nechcela povedať, pretože som si bola istá, že by to bolo len ďalšie sklamanie a prežili sme ich príliš veľa,“ uviedla Hollie.

Bábätko Winter Josephine
Bábätko Winter Josephine

Ale Hollie bola tehotná a jej tehotenstvo bolo dokonalé. Všetky ultrazvuky ukázali, že jej dieťa sa vyvíja správne, a že sa nemusí ničoho obávať.

Keď bola v 41. týždni tehotenstva, išla na svoju poslednú návštevu k lekárovi, aby naplánovala cisársky rez, pretože sa bábätku veľmi nechcelo prísť na svet. Lekár urobil rýchly ultrazvuk a Hollie si všimla, že sa tvár bábätka nejako zmenila.

Jej materinský inštinkt jej povedal, že niečo nie je v poriadku, hoci ju všetci ubezpečovali, že všetko bude v poriadku.

O chvíľu neskôr jej však oznámili, že má oligohydramnion, stav charakterizovaný nedostatkom plodovej vody, a preto bola urýchlene prevezená do nemocnice.

Tam lekári vykonali množstvo testov a urobili ďalší ultrazvuk, ktorý ukázal, že hladina plodovej vody je veľmi nízka. Bol piatok, no zákrok naplánovali až na pondelok.

Bábätko Winter Josephine
Bábätko Winter Josephine

V nedeľu ráno si však Hollie všimla, že dieťa sa nepohybuje tak často ako predtým a cítila, že veci nie sú v poriadku. „Dodnes si to neviem vysvetliť. Dala som na svoju intuíciu. Len som vedela, že musím urýchlene ísť do nemocnice,“ uvádza Hollie.

Keď boli v nemocnici, lekári si všimli, že srdcová frekvencia dieťaťa klesá a potom sa zrýchľuje, a tak urýchlene pristúpili k cisárskemu rezu.

Táto vystrašená budúca mama sa bála o život svojho dieťaťa a modlila sa, aby sa narodilo zdravé, keď jej lekári povedali, že znížená srdcová frekvencia môže spôsobiť, že sa dieťa narodí s mozgovou smrťou.

Bábätko Winter Josephine
Bábätko Winter Josephine

Našťastie sa všetko na dobré obrátilo a o chvíľu neskôr privítali na svete bábätko Winter Josephine. Toto sladké bábätko bolo úplne zdravé. Čo však upútalo pozornosť všetkých, bola „nahnevaná“ tvár dieťaťa. Hollie žartovala, že nevrlý výraz jej dcéry bol jej spôsob, ako povedať. „Prečo ste ma odtiaľ zobrali preč? Bolo mi skvele v maminom brušku.“

Malá Winter Josephine mala za sebou prvé fotenie a jej fotky sú jednoducho úžasné. Je nám ľúto, že Hollie musela prejsť takouto stresujúcou udalosťou, no zároveň sme veľmi radi, že nakoniec všetko dobre dopadlo. Čo sa týka dievčatka Winter Josephine, je jednou z najroztomilejších bábätiek a jej „nahnevaná“ tvár ju robí ešte rozkošnejšou, súhlasíte?

Zdroj
Zdroj foto: www.boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Bábätko po pôrode vyjadrilo jasne svoj názor. Lekár ešte niečo také nevidel”