Bon Jovi a jeho manželka dokazujú, že skutočná láska existuje! Sú spolu dlhé roky

Každý vie, aké to je, keď sa zamilujete. Keď sa to stane chcete, aby tento pocit trval navždy a aby vás táto osoba milovala rovnako. Takto vyzerá vzťah Bon Joviho a Dorothea, ktorému by sme chceli vzdať hold.

John Francis Bongiovi Jr., to je skutočné meno rockovej hviezdy známej ako Jon Bon Jovi. Svojimi pesničkami ovplyvnil celé generácie. Málokto však vie, že na strednej škole sa zamiloval do Dorothea Hurleyovej, s ktorou zdieľa svoje dni aj dnes, po viac ako 40 rokoch.

Vo svete rock and roll-u sú zhýralosť a škandály každodenným chlebom, no Bon Jovi taký nikdy v skutočnosti nebol. Napriek tomu, že v mladosti trávil veľa času mimo domova, vždy vedel, čo a kto je v jeho živote najdôležitejší.

V roku 1980 sa začali písať prvé texty tohto milostného príbehu. Vydržali spolu 3 roky a potom sa rozišli. V roku 1984, po svetovom turné s kapelou, ju vyhľadal a požiadal ju, aby sa dali opäť dokopy. Dorothea s tým súhlasila.

Pre Jona Bon Joviho bola jednou z najdôležitejších vecí láska, a tak v roku 1989 požiadal svoju milovanú, aby sa stala jeho manželkou. 29. apríla sa tajne zosobášili v meste Las Vegas.

Po 33 rokoch je pár stále spolu. Jon však priznal, že nie je žiadny svätec. Dokonca zašiel tak ďaleko, že povedal, že takmer podľahol temnej stránke rocku a zmeškal skvelé chvíle s rodinou. Ale vo svojom živote nemal nikdy milenku. Povedal tiež, že Dorothea bola vždy tu, aby všetko držala pohromade.

Nikdy nemali konflikt natoľko silný, aby spôsobil ich rozchod. Pochopili, že kľúčom k akémukoľvek vzťahu je „vzájomný rešpekt,“ a že život je cesta s vzostupmi a pádmi. Ako povedala Dorothea v rozhovore. „Prekážky na ceste sú samotná cesta.“

Ani jeden z nich sa nenechal zmeniť slávou a Bon Jovi berie svoju prácu hudobníka ako niečo, čo ho baví a za čo ako bonus, dostáva dobre zaplatené. „Ide len o to, čo robím, nie o to, kto som. Píšem pesničky. Náhodou som v ich písaní veľmi dobrý. To je všetko.”

Niet pochýb o tom, že táto dvojica funguje ako tím, že sa navzájom podporujú, a že každý sa svojím spôsobom rozhodol, že budú spolu rásť vo všetkých významoch, ktoré toto slovo môže znamenať. „Ak jeden spadne, druhý je tam, aby mu pomohol vstať,“ povedal spevák a skladateľ.

A faktom je, že si zrejme nikdy nepredstavovali, že po tom, čo ho Dorothea nechala odpisovať na skúške z dejepisu, budú protagonistami vlastného príbehu lásky, ktorý viedol k 4 deťom.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Bon Jovi a jeho manželka dokazujú, že skutočná láska existuje! Sú spolu dlhé roky”