Mamička urobila svojej dcére umelé nechty a kritika na seba nenechala dlho čakať

Byť rodičom znamená urobiť všetko, čo je vo vašich silách, pre blaho svojho dieťaťa, hoci nie vždy, to je skutočne tak.

Pred nejakým časom sa na sociálnych sieťach objavili fotografie jednej matky a jej malého bábätka. Na fotkách bolo vidieť, že jej dieťa má umelé nechty ihličkového tvaru. Súdiac podľa veľkosti ručičky, bábätko nemá ani viac ako rok.

Popis k fotografiám znel nasledovne: „Viem vám urobiť nechty pre vaše deti. Napíšte mi správu pre viac info. Výhodné ceny.”

Netreba dodávať, že mnohí ľudia okamžite poukázali na nebezpečenstvo malého bábätka s dlhými nechtami.

„Rozumiem lakovaniu nechtov, ale dávať im umelé? Je to príliš nebezpečné! Neustále sa dotýkajú svojej tváre a mohli  by si ublížiť. Je lepšie počkať, kým budú oveľa staršie.“

Ďalšia užívateľka Twitteru napísala vyjadrila: „Prečo musia byť takéto ostré? Dieťa si ich môže dať do úst a prípadne prehltnúť. Je to pre mňa obrovské nie.”

Pravdou je, že nemôžeme vedieť, či pôvodné fotografie boli skutočné alebo upravené vo photoshope, tak či onak ide o inšpiráciu, ktorou sa môže inšpirovať nejedna mamička.

 

Zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mamička urobila svojej dcére umelé nechty a kritika na seba nenechala dlho čakať”