Na Let’s Dance prišla Emma Čaputová s priateľom Michalom – POZRITE SA NA NICH

Na nedeľňajšom vysielaní tanečnej šou Let’s Dance sa dcéra slovenskej prezidentky, Emma Čaputová, objavila v spoločnosti mladého muža. Emma po jeho boku pôsobila spokojne a tak je zjavné, že sa jej okrem štúdia a modelingovej kariéry darí aj v súkromnom živote.

Emma Čaputová sa už pred objektívmi fotoaparátov a kamier objavila niekoľkokrát a tak si už dnes buduje kariéru modelky. Aj napriek tomu, že ešte študuje na bilingválnom gymnáziu a má len 17, jej nezvyčajný výzor a dobrá energia jej otvára dvere do sveta modelingu. Na verejnosti sa v mužskej spoločnosti doposiaľ neobjavila. S priateľom Michalom však prijali pozvanie na minulotýždňový priamy prenos tanečnej šou Let’s Dance. Na semifinále bola dvojica pod drobnohľadom médii, ale aj známych osobností.

Dcéra slovenskej prezidentky prezradila, že s priateľom si niekedy spolu zatancujú, no ide vraj o iný druh tanca. O tanečnej šou pre TV Markíza povedala: ,,Je tu úžasná energia, sledujem Let’s Dance od 1. epizódy. S priateľom sme dúfali, že sa sem raz dostaneme, aby sme to zažili aj naživo.

Zdroj: hitky.sk

markiza.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Na Let’s Dance prišla Emma Čaputová s priateľom Michalom – POZRITE SA NA NICH”