SILIKÓNOVÚ ŠPONGIU využívam doma neustále. TIETO nápady mi uľahčili prácu

Silikónové špongie, ktoré majú využitie najmä pri kozmetických procedúrach. Ponúkame vám niekoľko riešení, vďaka ktorým zistíte, na čo všetko sa dá použiť obyčajná silikónová špongia.

                                                                                                              instagram

Je vhodná na čistenie semišových topánok. Pozrite sa na fotografiu nižšie: vľavo sa nachádza už vyčistená topánka silikónovou špongiou a micelárnou vodou na tvár, vpravo je špinavá. Špongia odstraňuje žmolky, čistí nečistoty a vracia topánkam, taškám, rukaviciam a iným semišovým veciam ich pôvodný vzhľad.

Špongiu môžete umiestniť pod mydlo – priamo na mydielku. Potom bude mydlo vždy suché a miska na mydlo čistá.

Po práci na záhrade je potrebné dôkladne vyčistiť pokožku rúk – škvrny od trávy, nečistoty pod nechtami zmiznú bez stopy. Silikónová špongia jemne, ale účinne vyčistí vaše ruky.

Silikónovú špongiu môžete použiť aj pri praní. Ponúka niekoľko bonusov. Po prvé, špongia vďaka svojmu vlnitému povrchu zbiera nečistoty, vlasy, nite a srsť. Po druhé, čistiaci prostriedok lepšie pení a veci sa efektívnejšie vyperú. Po tretie, ak do práčky vložíte dve špongie naraz na oblečenie vyrobené z hrubej látky (napríklad džínsoviny), veci sa vďaka ním vyperú dôkladne a kvalitne.

A tip na záver, ktorý sa bude páčiť najmä všetkým majiteľom domácich zvierat. Pomocou silikónovej špongie je veľmi ľahké vyčistiť oblečenie od srsti! Skúste raz a navždy zabudnúť na tento problém.

 

Zdroj: cpykami.ru

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “SILIKÓNOVÚ ŠPONGIU využívam doma neustále. TIETO nápady mi uľahčili prácu”