Kôň dojal všetkých k slzám, keď sa prišiel poslednýkrát rozlúčiť so svojou dlhoročnou majiteľkou

Sheila Marshová strávila celý svoj život prácou na dostihovej dráhe. Už ako 20-ročná zasvätila svoj život koňom, o ktoré sa starala. Jej rodina vedela, že tieto nádherné stvorenia boli jej veľkou životnou láskou a bola hrdá na pozornosť a starostlivosť, ktorú im Sheila v priebehu rokov venovala.

Žiaľ, keď mala 77 rokov, lekári jej diagnostikovali rakovinu. Na smrteľnej posteli chcela okrem svojich detí a blízkych poslednýkrát vidieť svoje kone, najmä kobylu Brownen. Sheila sa o ňu starala takmer 20 rokov a spájalo ich zvláštne puto.

Sheilina dcéra Tina, poprosila zamestnancov kliniky vo Wigane, aby jej dovolili dať posledné zbohom svojim koňom. Boli ochotní splniť jej želanie a priviezli ju na vozíku na parkovisko, kde na ňu netrpezlivo čakali jej milované kone.

Keď prišiel čas, aby sa Brownen stretla so svojou dlhoročnou priateľkou, zaborila jej nos do líca, akoby sa ju pokúšala pobozkať. Sheila pocítila neskutočnú radosť.

„Mamke sa v posledný deň ťažko rozprávalo, ale jasne povedala jej meno a pobozkala ju,“ povedala Tina.

„Plakal som ja a plakal aj každý zo zamestnancov nemocnice. S Brownen mala veľmi jedinečný vzťah. Starala sa o ňu 18 alebo 19 rokov, odkedy mal Brownen 7 rokov. Bolo to pre nás všetkých dojímavé.“

Sheila nemohla opustiť tento svet bez toho, aby sa rozlúčila. Dala svojim koňom lásku, ktorú opätovne získala späť.  

Zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Kôň dojal všetkých k slzám, keď sa prišiel poslednýkrát rozlúčiť so svojou dlhoročnou majiteľkou”