Mama skryla mikrofón do batoha svojho autistického syna. Čo nasledovalo potom vás DORAZÍ

Mama skryla mikrofón do batoha svojho autistického syna. Čo nasledovalo potom vás šokuje! Neexistuje nič, čo by matka neurobila pre blaho svojho dieťaťa. Deti sa od narodenia stávajú stredobodom života svojich rodičov. Rodičia detí so špeciálnymi potrebami čelia viacerým prekážkam a výzvam, ale ako každý iný rodič, vždy urobia všetko preto, aby boli ich ratolesti šťastné.

Melissa Davis, matka 12-ročného Camdena, chlapca s autizmom, si všimla, že správanie jej syna sa takmer cez noc zmenilo. Camden prestal byť tým pokojným a šťastným chlapcom, akým býval.

Keďže je neverbálny, táto ustaraná matka nemohla pochopiť, čo sa deje. Rozmýšľala nad situáciami, ktoré by mohli ovplyvniť Camdenovo správanie, ale nič jej nenapadlo. Niektoré zo zmien, ktoré si všimla, boli, že jej syn začal v noci plakať a začal byť bezdôvodne agresívny. Mama rozmýšľala nad možnosťou skryť mikrofón do batoha svojho syna, no na začiatku s tým váhala.Mama skryla mikrofón do batoha svojho syna

V roku 2017 sa Camden pripojil k Hope Academy v Louisiane. Škola sa zamerala na výučbu detí so špeciálnymi potrebami bez akejkoľvek diskriminácie. Zmeny u chlapca začali prebiehať asi rok po tom, čo sa zapísal do školy.

Melissa sa nakoniec rozhodla umiestniť mikrofón do synovej tašky, aby si bola istá, že sa v jej neprítomnosti nič zlého nedeje. Deň pokračoval a Camden sa vrátil domov zo školy. Melissa potom vzala záznamník a stlačila play.

V tej chvíli sa jej svet obrátil hore nohami. To, čo počula, jej zlomilo srdce na milión kúskov. Camden bol vážne šikanovaný. Ale neboli to iní študenti, ktorí sa k Camdenovi správali zle, bol to učiteľ a asistent.

www.youtube.com

V snahe nájsť spravodlivosť sa Melissa rozhodla zverejniť, čo sa stalo, na sociálnych sieťach a v novinách. „Ak sú to špeciálne potreby, pozrite sa na situáciu, prečo sa vaše dieťa takto správa, pretože žiadne dieťa si nezaslúži prejsť tým, čo moje dieťa,“ odporučila ostatným rodičom so špeciálnymi potrebami.

Príbeh sa rýchlo stal virálnym. Riaditeľ školy potom vydal vyhlásenie, v ktorom uviedol, že dvaja zamestnanci zapojení do tohto incidentu boli prepustení. Uviedol tiež, že Melissa nikdy neprišla do školy predtým, ako zverejnila zvukové nahrávky na sociálnych sieťach. Riaditeľ tiež dodal. ,,Rodič odmietol stretnutie s Akadémiou Hope, aby sme prediskutovali opatrenia, ktoré sme prijali na vyriešenie problému.“

Ako by ste reagovali, keby ste sa ocitli v situácii, keď by ste sa dozvedeli, že vaše dieťa bolo šikanované? Urobili by ste to isté ako Melissa?

Zdroj
Zdroj foto: www.boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mama skryla mikrofón do batoha svojho autistického syna. Čo nasledovalo potom vás DORAZÍ”