Neudržala slzy: Babička s Alzheimerom na invalidnom vozíku dala vnučke prstene na svadbe

Luizina stará mama sa nechystala na svadobný obrad svojej vnučky, pretože jej v tom bránila pokročilá choroba. Ale všetkých hostí nadchla tým, že sa objavila v uličke, aby prekvapila nevestu v jej deň.

Jedným z najdôležitejších dní v živote páru je ich svadobný deň . Je to ideálna príležitosť na stretnutie celej rodiny a blízkych, aby sme spoločne oslávili lásku. To si Luiza priala , keď pri oltári dala veľké „áno“, no žiaľ, k dokonalosti jej chvíle chýbala už len babička.

Instagram: @biafaelfotografia

Luiza Pinheiro bola nadšená, keďže Nico, jej priateľ, ju požiadal o ruku. Svoj deň mala naplánovaný a vedela, že to bude dokonalá svadba. Žiaľ, týždeň pred veľkou udalosťou jej oznámili, že jej milovaná babička sa nebude môcť zúčastniť, keďže jej pokročilá Alzheimerova choroba jej nedovolila opustiť dom.

Luiza, sklamaná zo situácie, pokračovala v prípravách na svoj obrad. Všetko muselo ísť do bodky . Keď však prišiel ten veľký deň, niečo nevyšlo podľa predstáv nevesty.

Instagram: @biafaelfotografia

Keď sa kňaz opýtal Nica na prstene, uvedomil si, že ich nemá vo vreckách a že ich jednoducho niekde zabudol. Luiza si pred hosťami myslela, že to bol trápny moment. Ale v skutočnosti to všetko bolo súčasťou plánu dať neveste veľké prekvapenie.

Luiza pri pohľade na koniec uličky uvidela svoju babičku s Alzheimerovou chorobou, ako vchádza na obrad na svojom invalidnom vozíku a v rukách nesie snubné prstene , aby ich dala neveste a ženíchovi. Všetko bolo prekvapením, ktoré pripravil Nico, aby bola jeho budúca manželka šťastná.

Instagram: @biafaelfotografia

Luiza neverila svojim očiam a okamžite sa rozplakala, keď uvidela svoju milovanú babičku a splnila si svoj sen byť so všetkými svojimi blízkymi v najšťastnejší deň svojho života.

O krásnom momente informovali Rafael a Bia , fotografi svadby Nica a Luizy. Profesionáli zdieľali na Instagrame záznam presného momentu, kedy nevestina babička vstúpila pred oltár , čím dojali všetkých prítomných.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Neudržala slzy: Babička s Alzheimerom na invalidnom vozíku dala vnučke prstene na svadbe”