Nikto nevedel, prečo 13 kamiónov blokuje diaľnicu, keď zistili dôvod, neubránili sa slzám

Aj keď sa zdá, že empatia v ľuďoch sa akosi vytráca, stále sa nájdu takí, ktorí nikdy neváhajú podať pomocnú ruku.

To, čo sa dialo na diaľnici pod mostom v americkom štáte Michigan v Huntington Woods, nechalo mnoho ľudí v nemom úžase.

Tí, ktorí jazdili po tejto trase, uviazli v dopravnej zápche, kvôli 13 kamiónom, ktoré blokovali celú cestu. Keď sa ľudia dozvedeli o dôvode, prečo stoja v zápche, okamžite prestali byť nervózni a nahnevaní…

Vodiči kamiónov prišli na pomoc po tom, čo policajt Michael Shaw dostal tiesňové volanie o osobe, ktorá chcela spáchať samovraždu skokom z mosta. Policajt okamžite prišiel s geniálnym nápadom, ale aby ho mohol uviesť do praxe, potreboval ďalšiu pomoc, a tak sa ponáhľal zavolať dopravného policajta a požiadal ho, aby presmeroval premávku.

Všetci vodiči kamiónov ochotne pomohli.

Kamióny zaparkovaním pod mostom pokryli celý priestor, takže v prípade, že by úradníci a experti muža nepresvedčili, aby neskákal, kamióny mu mohli zabrániť skočiť priamo na zem a predísť tak vážnym zraneniam.

Tento príbeh mal však šťastný koniec, pretože po dlhých štyroch hodinách muža z mosta odniesli a ponúkli mu psychologickú pomoc.

Kamionisti neváhali s pomocou, aj keď to pre nich znamenalo dlhé čakanie a oneskorenie dodávok.

Je vidieť, že stále existujú ľudia, ktorým záleží na iných a krehkosť psychického zdravia im nie je ukradnutá.

 

Zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Nikto nevedel, prečo 13 kamiónov blokuje diaľnicu, keď zistili dôvod, neubránili sa slzám”