Tínedžer sa vysmieval z dôchodcovi na pláži. Ten mal toho dosť a dal mu životnú lekciu

Istý čas koluje na internete skúsenosť 18 – ročného chlapca, ktorý dostal životnú lekciu od  dôchodcu, z ktorého si robil srandu pred svojimi kamarátmi. Muž dal chlapcovi bravúrnu odpoveď, ktorá trafila klinec po hlavičke.

Tínedžer sedel na pláži s priateľmi, keď uvidel dôchodcu, ktorý neďaleko relaxoval.  Na generáciu dôchodcov vypustil urážlivý komentár, ktorý muža nenechal ľahostajným.  Chlapec dostal odpoveď, z ktorej onemel.

„Vyrastali v úplne inom primitívnom svete.” povedal nahlas tínedžer. „Dnešná mládež vyrastala s telkou, bola svedkami vesmírneho cestovania, pristávania na Marse, má rýchle počítače, internet, iPady, notebooky, smartfony a iné…”

Dôchodca odpovedal: „Máš úplnú pravdu. Keď sme boli mladí my, nemali sme nič z toho, pretože to všetko sme museli vymyslieť. Pýtam sa teba, ty arogantné dieťa, čo si ty urobil pre ďalšie pokolenia? ”

18-ročný chlapec onemel, začervenal sa a odišiel so sklonenou hlavou.

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tínedžer sa vysmieval z dôchodcovi na pláži. Ten mal toho dosť a dal mu životnú lekciu”