Žena našla v pivnici dieťa v krabici. Neuveríte, vďaka čomu chlapček prežil!

Nikdy by sme nemali podceňovať silu zvieracích inštinktov. Zvieratá majú veľmi dobrú predstavu o tom, čo sa okolo nich deje a koho si pripustiť k telu.

Rovnako ako cítia strach, ich inštinkty im tiež umožňujú vycítiť, keď niečo nie je v poriadku alebo keď je niekto v núdzi.

Zoznámte sa s Mashou, mačkou žijúcou na ulici v Rusku, ktorá nedávno zachránila život 12-týždňovému chlapčekovi. Hoci Masha žije na ulici, má veľké šťastie, že má okolo seba milujúcich susedov, ktorí jej poskytujú jedlo, spoločnosť a dokonca aj prístrešie, keď je vonku chladné počasie.Žena našla v pivnici dieťa, ktoré zachránila mačka

YouTube

68-ročná Irna Lavoraa je jednou z ľudí, ktorí sa starajú o Mashu. Jedného dňa, keď vyhadzovala odpadky, Irna započula zvláštny zvuk vychádzajúci z jej pivnice.

Keď zišla dolu a priblížila sa k mačke, všimla si, že sedí vedľa kartónovej škatule. V tejto kartónovej krabici bol malý chlapček. Irna bola šokovaná a ihneď zalarmovala všetky úrady!

Tie neskôr oznámili, že chlapec bol dlhší čas opustený. Masha sa pritúlila k dieťaťu a prenášala časť svojho telesného tepla, aby ho udržala nažive. Úrady uviedli, že bez jej telesného tepla by to chlapec možno nezvládol.Žena našla v pivnici dieťa, bol to malý chlapček

YouTube

Hoci záležitosť prevzali úrady, Masha nebola pripravená vzdať sa dieťaťa. Keď sanitka odišla s malým chlapcom, vodič sanitky si spomína, ako mačka ešte dlho bežala za sanitkou.

Malý chlapec je vďaka starostlivosti mačky na ceste k uzdraveniu, a to všetko len vďaka Mashe.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena našla v pivnici dieťa v krabici. Neuveríte, vďaka čomu chlapček prežil!”