Žene sa narodili úplne identické trojičky! POZRITE SA NA NE

Takýto prípad je jeden z milióna. Aj keď lekári na začiatku toto tvrdenie vyvrátili, žene to nedalo a podstúpila s deťmi genetické testy. Tie potvrdili, že sa jej narodili úplne identické trojičky!

Pár žije neďaleko Liverpoolu v Anglicku. Vždy túžili mať viac detí, no neboli si celkom istí, či to zvládnu. No nejaká vyššia sila im čiastočne pomohla rozhodnúť sa. Na začiatku tehotenstva bola Becki-Jo veľmi chorá a mala silné bolesti hlavy. Lekári jej naplánovali ultrazvuk o niečo skôr ako zvyčajne a na základe toho zistili šokujúce správy o  tom, že pár čaká trojčatá!

Becki-Jo uviedla pre miestne noviny. „Bol to najväčší šok v mojom živote! V rodine nemáme žiadne trojičky, takže to prišlo z ničoho nič“

Traja chlapci sa narodili cisárskym rezom v 31. týždni tehotenstva, vážili niečo vyše 1,5 kilogramu. Manželia dali svojim čarovným trojičkám mená Rohan, Roman a Rocco. Prvých šesť týždňov boli na jednotke intenzívnej starostlivosti, kým nenabrali trochu sily. Mať trojičky zvyčajne zahŕňa veľa komplikácií. Je dosť nezvyčajné, že všetky tri dokonca prežili. Po šiestich týždňoch v nemocnici, boli pripravení a mohli ísť domov so svojimi rodičmi.

Lekári uviedli, že chlapci neboli identické trojičky. Ale každý, kto rodinu navštívil, si všimol, akí sú si chlapci neskutočne podobní. A tak sa Becki-Jo rozhodla tvrdenie lekárov preskúmať. Urobili súkromný test DNA a vzorky poslali do laboratória. Jej otázka bola za niekoľko týždňov zodpovedaná. Výsledkom bolo, že Becki-Jo priviedla na svet geneticky úplne identické trojičky!

Šanca, že sa vajíčko rozdelí na dve časti a potom, že jedno z nich, ktoré sa rozdelilo, sa rozdelí ešte raz, a to všetko počas prvých desiatich dní tehotenstva je veľmi málo pravdepodobné. V Amerike sa v roku 2015 narodili identické trojčatá iba štyrikrát!

Becki-Jo poznamenala. „Len keď spia, vyzerajú úplne rovnako. Ale všetci majú úplne odlišné povahy. A všetci majú tmavé materské znamienka medzi obočím, ale Roman je o niečo tmavší ako ostatní a Rohan má materské znamienko aj na nohe. Naša dcéra Indiana ich miluje. Ani trocha na nich nežiarli. Je mi jej trochu ľúto, keď si pomyslím, aké to bude vyrastať s tromi malými bratmi.“

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žene sa narodili úplne identické trojičky! POZRITE SA NA NE”