Známy herec Neil Patrick zdieľa svoje tajomstvá úspešného manželstva so svojim partnerom

David Burtka a jeho manžel Neil Patrick Harris sú doslova 2 hrachy v struku. Majú rovnakú výšku, váhu, typ postavy a veľkosť topánok. Ale aj keď sú si navzájom veľmi podobní, vedia, že na fungovanie manželstva a na vybudovanie šťastnej 4-člennej rodiny je potrebné oveľa viac.

Veríme, že neexistuje žiadna skratka k šťastnému manželstvu. Je to práca, ktorú do toho vložili obaja partneri, čo robí manželstvo z dlhodobého hľadiska úspešným.

Harris a Burtka sa stretli len vďaka čistej náhode. Neil prvýkrát uvidel svojho budúceho manžela v roku 2000 na rohu ulice v New Yorku. Narazil na kamarátku Kate, ktorú sprevádzal David. Po krátkom rozhovore Harris zistil, že Burtka je gay. Burtka mal v tom čase frajera, no vesmír chcel, aby boli spolu, a tak im k sebe pripravil cestičky.

Neil a David do seba naďalej narážali, ale ich prvé skutočné stretnutie bolo na večierku American Idol. Neil z neho nemohol spustiť oči, no nebol ten typ chlapa, ktorý by zasahoval do vzťahu, takže len dúfal, že sa hviezdy nakoniec spoja.

Boli k sebe priamočiari už od začiatku ich vzťahu. Neil a David sa najskôr začali stretávať ako kamaráti a keď Burtka zistil, že sa mu Harris páči, rozišiel sa s priateľom na diaľku. O týždeň neskôr išli na prvé rande.

Pre Davida bolo mať deti jednou z najdôležitejších vecí jeho budúcnosti a kľúčovou vecou pri výbere životného partnera. Preto sa rozhodol porozprávať o tom, s Neilom už na prvom rande. „Ak by nechcel deti, nemyslím si, že by sme boli spolu. Vždy som si myslel, že rodina je najdôležitejšia vec v živote, a bez ohľadu na to, čo robím, či už som kuchár, herec alebo tanečník, byť otcom je to, čo skutočne chcem.“ Dnes majú Burtka a Harris spolu dvojičky.

Už po 3 mesiacoch sa manželia rozhodli začať spolu žiť. Prezradili, že sú na sebe veľmi závislí. Telefonujú si aspoň 8-krát a píšu si aspoň 25-krát denne. A ako sa ukázalo, tento spôsob im funguje výborne. „Je mojím záchranným lanom úžasným spôsobom. Bez neho nemôžem dýchať. Robí ma trochu uzemnenejším a ja v ňom objavujem divokú stránku.“

Patrick a David sú spolu už 18 rokov a otvorene priznávajú, že ich vzťah má k dokonalosti ďaleko. Burtka prezradil, že chodenie na párovú terapiu pomohlo ich vzťahu prekvitať. „Chodíme na párovú terapiu. Nie, že by bolo niečo na našom vzťahu zlé, ale je pekné porozprávať sa s niekým, ako je mediátor.“

Burtka a Harris nepredstierajú, že sú dokonalý pár, ani nechcú byť „chlapcami z plagátu pre homosexuálne vzťahy“, hoci veria, že majú dokonalý recept na úžasný vzťah. „Len sa snažíme, dobrým, pozitívnym a láskyplným spôsobom žiť svoj život,“ prezradil Burtka.

Neil priznal, že ako v každom manželstve sa s manželom hádajú, no snažia sa, aby boli hádky krátke a dostali sa z nich čo najrýchlejšie. Potom, čo mali spolu deti, Patrick tiež prezradil, že málokedy majú aj veľké hádky.

Prvé 3 roky ich vzťahu boli medové týždne. Odvtedy vynaložili veľa práce na udržanie svojho vzťahu. Keď sa Harrisa v rozhovore spýtali, aké je tajomstvo dlhodobého vzťahu, jeho odpoveď bola. „Myslím, že tajomstvom vzťahu je len vytrvalosť. Nie je to vždy pekné… ale on je pekný, takže to uľahčuje.“

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Známy herec Neil Patrick zdieľa svoje tajomstvá úspešného manželstva so svojim partnerom”