4-ročné dievčatko s Downovým syndrómom SA CHCE STAŤ MODELKOU. To, že je iná, ju robí krásnou

Hovorí sa, že bez ohľadu na to, čo ste si predsavzali, ak tvrdo pracujete a sústredíte sa na dosiahnutie svojich cieľov, dokážete čokoľvek. Mnoho ľudí dokázalo, že ani zlé životné podmienky, či domáce násilie nie sú prekážkou na to, aby ste sa nemohli stať tým, čím skutočne chcete.

V súčasnom svete každý možnosť preraziť. Áno, niektorí ľudia majú lepšie predpoklady na dosiahnutie úspechu – dvojmetrová výška je skvelým atribútom, ak sa chcete stať profesionálnym basketbalistom. Avšak aj tvrdá práca, odhodlanie a sústredenosť sú dôležitými vlastnosťami, ktoré neraz dokážu prekonať talent.

Toto štvorročné dievčatko uchvacuje Instagram svojím príbehom o snahe a vytrvalosti.

Keď počujeme o niekom, kto sníva o tom, že sa stane topmodelkou a bude sa prechádzať po nablýskaných mólach, zvyčajne si predstavíme vysoké dievča s výraznými črtami, ktoré zapadá do týchto noriem krásy.

Francesca sa narodila sa s Downovým syndrómom. Vo väčšine prípadov táto choroba znamená, že možnosti práce budú značne obmedzené, no ona už od útleho veku vie, že chce byť topmodelkou.

Vyniká svojim žiarivým úsmevom a prívetivým vzhľadom na fotografiách, ktoré jej hrdí rodičia uverejňujú na jej vlastnom Instagram. Robí to preto, aby pripomenula svetu, že skutočná krása človeka je v jeho šarme a osobnosti.

Vo svojom mladom veku už pracuje ako profesionálna modelka. Vystupuje v súkromí a dokonca vyhrala detské súťaže krásy. Jej kariéra je na vzostupe a je celkom možné, že ju o pár rokov uvidíme na výslní, keď bude dosť stará na to, aby sa mohla modelingu venovať naplno.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “4-ročné dievčatko s Downovým syndrómom SA CHCE STAŤ MODELKOU. To, že je iná, ju robí krásnou”