back to top
nedeľa, 21 apríla, 2024

Dal sa dokopy s tehotnou ženou. Dostal kritiku za to, že chce vychovávať cudzie dieťa. MAL NA TO ALE DOBRÝ DÔVOD

Nie každý nadväzuje nové známosti ľahko. Často sa bojíme zrady, zlomeného srdca či odmietnutia.  Keď však niekoho milujeme, príjmeme ho so všetkým. Podporujeme ho a chceme tu byť pre neho stále.  Muž, ktorého vám predstavíme, stretol na svojej životnej ceste ženu, ktorá bola ako z jeho najtajnejších snov. Bola však tehotná. Za to ako sa zachoval obdržal mnoho kritiky.

Caroline Oliveira z Brazílie bola pre Edgara Costu žena jeho snov. Na začiatku ich vzťahu nevedela, že je už tehotná. Myslela si, že si založí rodinu až s vysnívaným mužom.

„Bola som unavená predošlými vzťahmi, bola som zranená a bolo so mnou zaobchádzané naozaj zle. Poprosila som Boha aby mi poslal muža, ktorý vie, ako sa má správať k žene. Niekoho, kto ma bude rešpektovať a bude mať rovnaké priority ako ja a založí so mnou rodinu.”zverila sa Caroline.

Keď spoznala Edgara, cítila, že je to láska jej života.

„Týždeň od nášho prvého stretnutia sme si dohodli rande. V ten deň som stretla lásku svojho života a ani som o tom netušila…” povedala.

Edgar sa dozvedel, že Caroline je tehotná. Mohol to okamžite ukončiť, ale rozhodol sa milovať dieťa, ktoré je už na ceste.

„Spoznal som Caroline a dozvedel som sa, že je tehotná. Wow, trochu ma to zaskočilo! Bože, tak skoro mám byť otcom? ” povedal 27- ročný Edgar.

Vedel, že chce byť s Caroline, lebo je tá pravá.

„Jednoducho som sa zamiloval do niekoho, kto je v očakávaní.” priznal.

Väčšina ľudí bola nadšená Edgarovym postojom, no dostal aj kritiku, najmä od iných mužov.

„Bohužiaľ, medzi množstvom pozitívnych a prajných komentárov sa našli aj tie negatívne. Väčšina bola od mužov a nerozumiem, čo sa im nepáčilo.” povedal Costa.

Pred vzťahom s tehotnou ženou ho varovali aj najbližší muži jeho života. On však nechcel počúvať.

„Všetko sa vyvinulo tak prirodzene a keď som si to poriadne uvedomil, bol som zaangažovaný do tehotenstva a vedel som, že sa o nich chcem postarať.”dodal.

Pár sa vzal koncom roku 2021. Onedlho prišla na svet Lara.

„Milujem tieto dve ženy a urobím pre nich všetko, čo je v mojej moci.” priznal.

Caroline je vďačná za všetko, čo pre ňu robil a robí jej manžel.

„Vďaka Bohu som mala vedľa seba osobu, ktorá mi pomáhala, motivovala ma, bola mi oporou v každej jednej minúte. Keby tomu tak nebolo, určite by bolo náročné zvládnuť to všetko.” povedala.

„To on mi ďakoval, že mohol byť pri pôrode, ale to ja som nesmierne vďačná, že sa na to dal a bol tam so mnou.” vysvetlila Caroline.

Páči sa ti tento príbeh? Podeľ sa oň so svojimi priateľmi!

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Newsletter

spot_img

Prečítaj si

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Orechové listy sú liečivým zázrakom prírody – môžete nimi vyliečiť až 15 vážnych ochorení

Asi väčšina ľudí pozná prospešné vlastnosti vlašských orechov, ale...
spot_imgspot_img

Prežil klinickú smrť a opísal, čo videl v posmrtnom živote – „Ako keby som bol v ríši duchov“

Článok o zážitku Kevina Hilla na prahu smrti a jeho návrate do života sa stal populárnym v britskej tlači. Hill, ktorý trpí vzácnou a...

Svetové predčasne narodené dieťa prekonalo 0% šancu na prežitie a tento rok oslávilo svoje tretie narodeniny.

Vtedy ste to ešte nevedeli, ale 6. júna 2020 sa Beth Hutchinsonová zapísala do histórie tým, že porodila predčasne narodené dieťa na svete. Táto novopečená...

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom internetu zdieľal so svojimi kolegami a tak sa mohla dostať až k nám. Otázku položili...
Verified by MonsterInsights