„Dcéru som mala v 18 a každý si myslel, že som si zničila život.“ Mladá podnikateľka však prekonala všetky predsudky

Život je niekedy strastiplnou cestou plnou ťažkostí, no neraz nás vie odmeniť nečakanými darmi.

Najdôležitejšie je, aby sme nepoľavovali a išli si vždy za svojimi snami aj keď nám okolnosti hádžu polená pod nohy…

Niekto, kto veľmi dobre vie, čo znamená nevzdať sa a bojovať za svoje ciele, je aj Adriana Feliosolas, mladá venezuelská podnikateľka, ktorá sa teraz teší z úspechu svojich projektov aj napriek tomu, že mnohí jej neverili.

Keď mala len 18 rokov, otehotnela bez akejkoľvek finančnej stability a štúdia, za čo bola často odsudzovaná a vyčleňovaná zo spoločnosti. Vďaka podpore rodičov však mohla pokračovať vo vzdelávaní a materstvo nebolo prekážkou.

„Dcérku som mala ako 18-ročná, každý veril, že som si tým zničila život. Nemali sme peniaze, bývali sme v dome mojich rodičov a podporovali nás, kým sme sa s priateľom učili.“

Napriek tomu, že mala ťažké začiatky, nenechal tým určiť smer svojho života, a preto je teraz tam, kde vždy chcela.

„Založila som značku doplnkov s názvom Siempretrivu a predávame na všetkých kontinentoch.

Vytvorila som taktiež vzdelávaciu platformu spolu s viacerými študentmi z mojej krajiny. Som tvárou mnohých značiek a spoločností v krajine, kde žijem. Podarilo sa mi vybudovať krásnu rodinu,“ povedala.

V ďalšom príspevku na svojom instagramovom účte mladá žena vysvetlila, že život, ktorý má teraz, je taký, o akom vždy snívala, a je na seba nesmierne hrdá, že je to tak.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “„Dcéru som mala v 18 a každý si myslel, že som si zničila život.“ Mladá podnikateľka však prekonala všetky predsudky”