Francúzsky herec zachránil svojho psa z horúceho prameňa, no po niekoľkých dňoch zomrel v nemocnici

Sú ľudia, ktorí sú ochotní urobiť čokoľvek, aby zabezpečili blaho svojho domáceho miláčika.

Dobrým, no zároveň tragickým príkladom je aj prípad Pabla Manuela Fusteca, francúzskeho herca pôsobiaceho v Mexiku, ktorý prišiel o život pri záchrane jedného zo svojich psov, ktorý sa ocitol v nebezpečenstve.

Svojich psov miloval viac ako čokoľvek iné a nikdy by neopustil dom bez  svojich troch miláčikov.

Jeho láska bola taká veľká, že muž neváhal skočiť do sírového horúceho prameňa po tom, čo tam jeden z jeho psov spadol,  počas prechádzky.

Výsledky tohto hrdinského činu však boli tragické. 70% mužovho tela bolo spálených a musel byť okamžite prevezený do nemocnice.

Paul tam niekoľko dní bojoval, žiaľ neúspešne. Zomrel tesne po tom, čo dostal infarkt.  

Smutný príbeh tohto milovníka zvierat mohol mať tragický koniec, no jeho obeť nezostala bez povšimnutia.

Tisícky ľudí zaplavili sociálne siete jeho podobizňou, aby si pripomenuli to najlepšie z jeho života, talent, láskavosť a veľkú lásku k zvieratám.

„Tento hrdina nás opustil predčasne. Bol to skvelý človek, ktorý zanechal stopu v mnohých našich srdciach. Pablo dal svoj život za Sashu (svojho psa), to je skutočná láska,“ napísal na svojom Facebooku  Andry Parra.

Hoci tento 32-ročný muž už nie je medzi nami, jeho láska k zvieratám a jeho obetavosť nám budú vždy pripomínať dôležitosť lásky k našim domácim miláčikom.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Francúzsky herec zachránil svojho psa z horúceho prameňa, no po niekoľkých dňoch zomrel v nemocnici”