Herečka Julia Roberts uškodila svojím výrokom nejednému skrášľovaciemu priemyslu. Spolu s ním uverejnila aj túto fotografiu

Normy krásy sú v súčasnej dobe mimoriadne vysoké, niekedy až neudržateľné. Mnoho ľudí, najmä žien, pociťuje tlak, aby vždy vyzerali bezchybne, aj keď to znamená, že musia držať drastické diéty, nechávať si vpichovať botulotoxín alebo ísť pod nôž plastického chirurga.

Pri pohľade na celebrity a modelky na obálkach prestížnych časopisov máme pocit, že by sme mali vyzerať rovnako.

Zabúdame však na to, že títo ľudia majú dosť peňazí nazvyš a obrovské množstvo profesionálov, ktorí sa o ich vzhľad starajú.

Niektoré filmové hviezdy sa snažia propagovať prirodzenú krásu ako spôsob života, pretože ich už omrzel všetok make-up, botox a potreba vždy vyzerať bezchybne. Patrí k ním aj známa herečka Julia Roberts.

Len nedávno „odhalila“ svoju neupravovanú fotografiu tváre, ktorú “ zdieľala na Facebooku aj Instagrame.

Z nejakého dôvodu však bola krátko nato vymazaná. Niekto si však urobil kópiu fotografie a tá sa následne stala hitom internetu.

„Dokonalosť je choroba národa. Tváre si prekrývame tonami mejkapu. Dávame si botox a dokonca hladujeme, len aby sme dosiahli dokonalú veľkosť oblečenia.

Snažíme sa niečo opraviť, ale nemôžete opraviť to, čo nevidíte. Je to duša, ktorá potrebuje operáciu. Je čas, aby sme zaujali stanovisko.

Ako môžeme očakávať, že nás bude milovať niekto iný, keď my sami sa nemáme radi? Musíme byť so sebou spokojní. Nezáleží na tom, ako vyzeráme navonok, dôležité je to, čo je vo vnútri.

Dnes chcem dať fotku bez make-upu. Viem, že mám vrásky na koži, ale dnes chcem, aby ste za tím videli aj niečo viac. Chcem objať svoje skutočné ja a chcem, aby ste akceptovali to, kto ste, aký ste, a milovali sa takí, akí ste,“ napísala herečka.

Áno, nie je nič zlé na tom, keď sa človek cíti dobre vo svojom tele zvnútra, aj navonok. Neraz sa však stáva, že pri dosahovaní fyzickej dokonalosti zabúdame na dôležitosť našej vnútornej krásy.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Herečka Julia Roberts uškodila svojím výrokom nejednému skrášľovaciemu priemyslu. Spolu s ním uverejnila aj túto fotografiu”