JASNOVIDKA Baba Wanga predpovedala, čo čaká ľudstvo v roku 2022.

Baba Vanga bola jednou z najznámejších jasnovidiek súčasnosti.  Nevidomá vizionárka z dnešného Bulharska predpovedala mnohé udalosti, ktoré sa naozaj stali. Jedna z nich sa stala aj v 2022.

Baba Wanga zomrela v roku 1996, ale jej predpovede sú aktuálne.

„Tvrdila, že na mnohých miestach na svete bude nedostatok pitnej vody, úrady ju budú regulovať. Výzvy na šetrenie vody sa objavili nielen v USA, ale aj v Európe.” informoval web planeta.pl.

V predpovedi sa okrem toho objavili aj rekordné teploty, s ktorými sa potýkame.

Vo Veľkej Británií sa po prvý raz v histórii objavilo na teplomere 40 stupňov Celzia. Podobnú situáciu zažíva mnoho miest vo Francúzsku. Kvôli horúčavám zomrelo na Pyrenejskom polostrove vyše 1000 ľudí a v Španielsku sa v súvislosti s tým objavili požiare z tepla a sucha.

Nie je to však všetko, čo Baba Wanga predpovedala na 2022. Postihne ľudstvo ďalší vírus? Vraj je zamrznutý na Sibíri. Očakáva sa, že v dôsledku klimatickej krízi sa začne šíriť.

Veríme však, že táto jej predpoveď nevyjde.

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “JASNOVIDKA Baba Wanga predpovedala, čo čaká ľudstvo v roku 2022.”