Každý deň si odhryzne z manželovej desiaty. ŽENA NA TO MÁ ALE VEĽMI DOBRÝ DÔVOD

Niet pochýb o tom, že vzťah je poriadnou výzvou. Vyžaduje mnoho kompromisov, načúvania jeden druhému, porozumenia a úprimnosti.  Obaja partneri musia na ňom pracovať, rovnako dávať a brať.

Niektorí sa po čase začnú sťažovať na rutinu. Možno niekoho milovať rovnako aj po 41 rokoch manželstva? Je to možné a dôkazom je aj príbeh tohto páru.

Tracy Howell z Texasu je manželkou už 41 rokov.

Každý deň sa snaží urobiť niečo aby svojmu manželovi dokázala ako veľmi ho miluje. Podelila sa s tým aj na internete. Každý deň si odhryzne z manželovej desiaty, ktorú mu pripravuje do práce.

„Clifford a ja sme spolu už 41 rokov. Každý deň mu robím desiatu do práce. Určitý čas som s ním pracovala a jedla som s ním. Vtedy mi povedal, že mu obed chutí lepšie, keď sa oň delí s niekym, koho miluje.” píše k fotke.

„Krátko na to, keď som mu jeden večer pripravovala žemľu, odhryzla som z nej a zabalila ju. Keď prišiel z práce, sťažoval sa mi, že mu niekto odhryzol z desiaty.”

„Povedala som mu, že hoci som mu nemohla robiť spoločnosť pri jedle, odhryzla som si z jeho desiaty aby vedel, že som stále s ním. Robím to aj naďalej (ak nemá v žemli tuiniaka alebo pikantný syr)  a on mi vždy povie: „Videl som, že si sa ku mne dnes pripojila a bolo to úžasné.”

Takéto príbehy nenájdete na internete každý deň. Preto je krásne, ak sa o ne niekto podelí.

„To je to najkrajšie, čo som kedy počula.” stojí v komentároch.

„Krásny príbeh skutočnej lásky.” dodáva iný.

Tracy ani netušila, že jej príspevok osloví toľkých ľudí:

„Som zaskočená a šokovaná reakciami na môj príspevok. Pamätám si, že na druhý deň bol 5-krát zdieľaný a ja som rozmýšľala, prečo by to chcel niekto zdieľať.”

„Zabudla som na to, až kým mi niekto nepovedal, že ho zdieľali 151-krát. Vtedy som bola šokovaná a hlasno som sa zasmiala.”

Ak žena svojho manžela miluje, dobre vie, že drobné gestá majú obrovskú moc.

„Jediná vec, ktorá mi príde na um, keď chystám svojmu mužovi desiatu a odhryznem z nej je, že ho veľmi milujem. Trvá mi to viacmenej toľko času ako telefonát, ktorý mi venuje počas dňa, keď chce počuť môj hlas.”

„Počas dňa si niekoľkokrát povieme ako veľmi sa milujeme.”

Podeľ sa s týmto nádherným príbehom s ostatnými.

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Každý deň si odhryzne z manželovej desiaty. ŽENA NA TO MÁ ALE VEĽMI DOBRÝ DÔVOD”