Krásny vývoj bábätka, ktorého otec praktizoval „klokaniu metódu“! Vyrástol mu priamo na hrudi!

Keďže sa narodil predčasne, potreboval špeciálnu starostlivosť. Zistil, že najlepší spôsob, ako regulovať svoju teplotu, je zostať na otcovej hrudi.

Rodičia by pre svoje deti urobili čokoľvek, o to viac, keď ich deti potrebujú naliehavú pomoc.

Rovnako je na tom aj tento vzorný otecko, ktorý si syna pár minút po jeho narodení, priložil na hruď, a dieťatku tak poskytol potrebné teplo.

foto: upsocl

Z toho, čo je možné vidieť na fotografiách, to vyzerá, že malé bábätko potrebuje špeciálnu starostlivosť a vybavenie, aby mohlo dýchať.  Spočíva na otcovej hrudi a praktizuje takzvanú klokaniu metódu.

Hoci oficiálne informácie o tomto prípade nie sú známe, podľa všetkého sa malé dieťatko narodilo predčasne, a na prekonanie prvých dní života potrebovalo, špeciálnu pomoc. Otec si teda synčeka priložil na hruď, a dosiahol tak rovnaký efekt ako inkubátor.

foto: upsocl

Matka sa pravdepodobne zotavovala z cisárskeho rezu, ktorý musela podstúpiť.

Aj keď rodina prežívala napäté chvíle, bábätko sa zotavilo a vyvíja sa správne.  

foto: upsocl

Premena malého bola pôsobivá. Aj napriek napriek tomu, že bol v chúlostivej kondícii, sa ďalej rozvíja ako normálne dieťa. Jeho otec ho bude isto sprevádzať na každom kroku.

zdroj: upsocl.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Krásny vývoj bábätka, ktorého otec praktizoval „klokaniu metódu“! Vyrástol mu priamo na hrudi!”