„Miláčik, už sa z toho nevrátiš.“ Povedal známy herec svojej žene predtým, ako vypol jej prístroj na podporu života

Herec Liam Neeson konečne prehovoril o smrti svojej nádhernej manželky a herečky Natashy Richardsonovej.

Mnohí poznajú Liama ​​Neesona a vedia, že vo svojich filmoch zachraňuje svojich príbuzných alebo svet. Jeho zosnulá manželka patrila k milovaným herečkám a bola uznávaná za svoju rolu mamy Lindsay Lohanovej v známom filme Pasca na rodičov z roku 1998.

Natasha lyžovala so svojimi deťmi na kanadskej zjazdovke, keď zrazu spadla a udrela si hlavu.

Najprv sa zdalo, že je v poriadku, no neskôr jej zavolali záchranku. O hodinu neskôr ju previezli do miestnej nemocnice v Montreale, kde v dôsledku úrazu hlavy upadla do kómy. V tom čase (v roku 2009) musel Liam opustiť natáčanie filmu v Toronte a odcestoval za svojou ženou, pretože chcel byť po jej boku.

„Povedali mi, že má odumretý mozog a pohľad na ňu bol zničujúci.“

Neeson uznal, že pred svadbou uzavreli dohodu: ak by sa niekto z nich dostal do vegetatívneho stavu, ten druhý podpíše rozhodnutie na odpojenie od prístrojov. Preto, aj keď to nebolo vôbec ľahké, rozlúčil sa s ňou a urobil to. Jeho manželka chcela darovať svoje orgány, a tak Richardson daroval jej srdce, pečeň a obličky.

Herečka zomrela v marci 2009 vo veku 45 rokov. Jej smrť bola ranou pre herca, ktorý neskôr upadol do depresie a holdoval alkoholu. Neskôr však našiel silu vďaka svojim deťom a vrátil sa naspäť do filmového priemyslu.

 

 

zdroj: upsocl.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “„Miláčik, už sa z toho nevrátiš.“ Povedal známy herec svojej žene predtým, ako vypol jej prístroj na podporu života”