Mladý pár žije ako v 30. rokoch minulého storočia. ICH OUTFITY SÚ NESKUTOČNÉ

Richard Herefeld a Steffi Kayová sa zoznámili veľmi zvláštnym spôsobom, ktorý navždy ovplyvnil fungovanie ich vzťahu.

Stretli sa po tom, čo sa videli na Instagrame, kde sa obaja prezentovali v staromódnom oblečení.

Čoskoro sa skontaktovali, začali si dopisovať a potom sa veľmi rýchlo zamilovali. 29-ročný Richard odcestoval zo svojej vlasti, Nemecka, do Kanady len 10 dní po stretnutí s 26-ročnou Steffi. Jeho pôvodný plán bol zostať dva týždne, no nakoniec zostal celý mesiac.

Ich vzájomná vášeň pre 30. roky minulého storočia umožnila ich láske rozkvitnúť ako kvet. Po krátkom čase sa spolu nasťahovali do domu, ktorý bol zariadený v štýle vernému z minulej doby. Taktiež ich hudba a výzdoba vás prenesú späť v čase do obdobia, ktoré sa dnes zdá byť mimoriadne vzdialené.

V súčasnosti obaja žijú v Steffinom byte, ktorý je v štýle art deco, kde každú izbu vyzdobila iným retro štýlom. Vstupná hala, izby a dokonca aj kúpeľňa majú štýl pin-up, ktorý patrí do začiatku minulého storočia.

„Vintage sa venujem už od puberty. Pamätám si, ako moja teta upratovala podkrovie vo svojom rodnom dome, kde bolo veľa babkiných šiat z tridsiatych rokov minulého storočia. Moja teta bola odhodlaná sa všetkého zbaviť, preto som si bokom odložila svoje obľúbené kúsky. Vedela som, že ich potrebujem mať. Môj štýl je tiež inšpirovaný zlatým vekom Hollywoodu. Filmy majú veľký vplyv na to, ako sa obliekam,“ prezradila Steffi.

Richard sa medzitým živí ako spevák, spieva piesne z 30. rokov minulého storočia. Kvôli tomu musí neustále cestovať tam a späť medzi Nemeckom a Kanadou. Aj on stále nosí vintage oblečenie, či už pri práci alebo vo voľnom čase.

Richardovi sa vždy páčili tradičné mužské odevy, a to natoľko, že už od troch rokov trval na tom, že na rodinné stretnutia bude nosiť kravatu svojho starého otca. Keď mal 17 rokov, nosil do školy košeľu. Viac ako 70 % jeho šatníka tvoria originálne kúsky a už takmer osem rokov sa oblieka výhradne do vintage oblečenia.

„Keď prídem domov, vyzujem si topánky, ale stále mám na sebe košeľu, kravatu a nohavice. Takto sa cítim najpohodlnejšie a čo je dôležitejšie, je to to, čo sa mi páči. Ľudia sa často pýtajú, či sa takto obliekame aj do obchodu počas zamknutia sa pýtali, či sme sa obliekli do obchodu s potravinami a pravdou je, že sa takto obliekame stále,“ povedal Richard.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mladý pár žije ako v 30. rokoch minulého storočia. ICH OUTFITY SÚ NESKUTOČNÉ”