Muž fotí štýlové babičky z Talianska a dokazuje, že krásna žena nemusí mať 20 rokov

Všetci vieme, že milánske ženy v sebe skrývajú pôvab starých škôl, ktorý robí ich mesto tým najštýlovejším na svete. Ako často sa nájde niekto, kto dokáže oceniť talianske babičky a ich elegantný vzhľad?

Pokúsil sa o to Angelo, študent stomatológie z južného Talianska, ktorý si chce udržať svoju identitu v tajnosti. Rozhodol sa však vytvoriť si na sociálnej sieti Instagram účet, ktorý nazval Scuiraglam, kde slovo Scuira v milánskom dialekte pomenúva bohatú ženu.

V súčasnosti ho sleduje viac ako 148-tisíc používateľov Instagramu. „Nemal som skutočný dôvod pustiť sa do tohto projektu, jednoducho som sa zamiloval do týchto ohromujúcich žien,“ hovorí Angelo. „Sú to ženy, ktoré sa do obchodu s potravinami vyberú v oblečení od Gucciho alebo Prady!“

Pozrite sa na tieto očarujúce babičky z Milána (ktoré mimochodom nie sú vôbec podobné tým našim), zdobené perlami, kožušinami a inými drahocennosťami.

 

 

https://www.instagram.com/p/BoO0AZ6ihiB/

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž fotí štýlové babičky z Talianska a dokazuje, že krásna žena nemusí mať 20 rokov”