Muž išiel pešo desiatky kilometrov, len aby dostal prácu. ŠÉF MAL PREŇHO neskutočné prekvapenie

Hovorí sa, že odhodlanie a tvrdá práca sa vždy vyplácajú. Príbeh mladého muža menom Walter Carr je jasným dôkazom toho, že ak človek po niečom naozaj túži, neodradia ho žiadne prekážky.

Waltera si najala sťahovacia spoločnosť  a tešil sa na to, že sa mu začala nová kapitola v živote. Avšak večer predtým, ako mal nastúpiť do práce, sa mu pokazilo auto. Keďže nechcel zmeškať svoj prvý deň v práci, rozhodol sa ísť na prechádzku zo svojho rodného mesta do iného, ktoré je vzdialené  32 km.

Na cestu sa vydal už o polnoci v nádeji, že sa tam dostane včas.

Po niekoľkých hodinách sa stretol s dôstojníkom, ktorý sa ho spýtal, kam ide. Mladý muž mu vysvetlil, čo sa deje, a policajt zostal neveriacky stáť. Samozrejme, potom sa ponúkol, že ho odvezie k domu, v ktorom mal v ten deň pracovať.  

Okolo 6:30 ráno spolu s dôstojníkom zaklopali na dvere rodiny Lameyovcov. Dvere otvorila Jenny Hayden Lameyová, ktorá však sťahovaciu službu očakávala až o niekoľko hodín neskôr. Prekvapenie však vystriedalo ohromenie z mladého muža za jeho odhodlanie.

„Okolo 6:30 zazvonil zvonček. Bol to policajt. Povedal nám, že dnes ráno vyzdvihol „toto milé dieťa“ v Pelhame. Walter povedal, že nám mal pomôcť s naším dnešným sťahovaním,“ napísala Jenny na Facebooku.

Keď sa objavil zvyšok sťahovacieho tímu, jeden člen potriasol Walterovi rukou a poďakoval mu za to, že prišiel. Vtedy sa Jenny obrátila na muža, ktorý mal na starosti celý tím a povedala: „Neverili by ste, čo urobil, aby sa sem dostal. Povedzte mu Walter,“ na čo pokorný Walter hanblivo odpovedal: „Išiel som pešo.“

Všetci boli v úplnom šoku. Neskôr sa o tento príbeh podelili s generálnym riaditeľom spoločnosti Lukom Marklinom, ktorý Walterovi bez váhania ponúkol svoje auto Ford Escape z roku 2014.

„Rád by som vám dal toto auto už dnes, práve teraz.  Ako práve teraz. Môžete s ním rovno odísť,“ povedal mu Marklin.

Walter nemohol uveriť tomu, čo počuje. Bol nesmierne vďačný za tento dar, pretože to znamenalo, že už nebude musieť chodiť pešo.

Pokiaľ ide o samotného riaditeľa spoločnosti, bol rád, že môže pomôcť niekomu, kto mal taký silný zmysel pre pracovnú morálku ako mladý Walter.

Zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž išiel pešo desiatky kilometrov, len aby dostal prácu. ŠÉF MAL PREŇHO neskutočné prekvapenie”