Narodila sa bez nôh a bez úst a mala malú šancu na adopciu. Jedna rodina však počula jej volanie!

Hayesovci prežívali ťažké chvíle, boli nepokojní a aj napriek dvom krásnym deťom a skvelému vzťahu vedeli, že im niečo chýba. Nick Hayes,  však jedného dňa počul Božie volanie, ktoré ho viedlo k adopcii dieťaťa na druhej strane sveta.

Malá Melanie, sa narodila bez ručičiek, nôh či úst a s mnohými ďalšími zdravotnými komplikáciami. 

Rodina sa rozhodla riskovať a prihlásila sa do adopčného programu pre filipínske deti.

Keď videli fotky Melanie, jednoducho sa do nej zamilovali. Dali jej šancu a od tej chvíle boli ich životy naplnené šťastím.

foto: Kate Hayes

Pred adopciou ich však varovali o jej špeciálnych potrebách a povedali im, že to bude náročné. Rodina však bola rozhodnutá a s adopciou pokračovala.

Kým čakali na dobré správy, prešlo niekoľko mesiacov neistoty a napätia. Manželia takisto museli pripraviť aj ich vlastné deti.

foto: Kate Hayes

Keď sa Melanie narodila, dostala malú šancu na prežitie a rýchlo sa dostala do útulku, kde strávila 10 rokov svojho života. Jej svet sa však obrátil hore nohami, keď zistila, že bude mať krásnu rodinu.

„Vystúpili sme z auta a odviedli nás do malej miestnosti. Potom, ako keby vždy vedela, kto sme, Melanie sebavedomo zišla po schodoch s veľkým úsmevom na tvári. Asi som vyzeral smutne (hoci som bol úplne šťastný), keď mi po tvári stekali slzy a premohli ma emócie. To prvé objatie bolo vyhlásením, odkazom a úľavou v jednom. Bolo to ako výdych. ‚Konečne…. rodina‘“

foto: Kate Hayes

Rýchlo si vybudovali starostlivý a láskyplný vzťah a Melanie ich bez problémov nazýva mama a otec. 

Dni plynuli a šťastná rodinka sa vrátila domov, kde navštevujú kostol a vedú úplne normálny život, plný lásky.

zdroj: upsocl.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Narodila sa bez nôh a bez úst a mala malú šancu na adopciu. Jedna rodina však počula jej volanie!”