Pamätáte si na lovca krokodílov Steva Irwina? Pozrite sa, ako dnes vyzerá jeho dcéra!

Prírodovedec z Austrálie, Steve Irwin, sa tal slávnym po celom svete po odvysielaní programov o voľnej prírode. Lovca krokodílov si diváci zapamätali vďaka jeho zaujímavej prezentácii, vtipnému austrálskemu prízvuku a špecifickému vyjadrovaniu.

V roku 1998 sa mu narodila dcérka Bindi Sue, ktorú pomenovali na počesť dvoch najobľúbenejších Stevenových krokodílov. Dievča zbožňovalo otcovu prácu a ten sľúbil, že jej pomôže pri tvorbe jej vlastného programu.

V roku 2006 sa odborník na oblasť voľne žijúcich živočíchov rozhodol natočiť krátky príbeh o rajach. Natáčanie sa malo stať súčasťou budúceho programu jej dcéry. Steve sa snažil zachytiť plávajúcu raju, ktorá sa nachádzala vo vzdialenosti dvoch metrov, no ryba sa zrazu otočila a prebodla jeho srdce špicatým chvostom.

Bindi Sue zostala bez otca vo svojich 7 rokoch a všetky povinnosti a výchova padli na matkine ramená. Terry, Stevova manželka mu prisahala, že sa už nikdy nevydá.

Život Steva Irwina sa odzrkadlil v práci jeho vlastnej dcéry Bindi Sue. Venuje sa filmovaniu komunikácie medzi zvieratami a obhajuje ochranu životného prostredia. Okrem toho profesionálne tancuje a spieva.

Jej profil na Instagrame má viac ako pol milióna fanúšikov a krásu mladej ženy ocenili mnohé módne časopisy, vrátane stoviek najkrajších žien Austrálie.

V súčasnosti má 19 rokov a za sebou už tucet programov o zvieratách, 5 hudobných albumov a 2 role vo filmoch. Úspech dosiahla aj vďaka cieľavedomosti a výchove svojich milujúcich rodičov.

Na pamiatku slávneho prírodovedca bola na Hollywoodskom chodníku slávy položená hviezda s jeho menom. V Austrálii sa na jeho počesť pomenovala zoologická záhrada a láska k prírode sa vďaka obom rodičom preniesl aj do ich detí, ktoré tieto informácie budú aj naďalej zveľaďovať. 

zdroj:videoboom.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pamätáte si na lovca krokodílov Steva Irwina? Pozrite sa, ako dnes vyzerá jeho dcéra!”