Rak – unikátny človek. Týmito vlastnosťami oplývajú ľudia narodení v tomto znamení

Ľudia narodení v znamení Raka (22.júna – 22.júla), na rozdiel od predstaviteľov iných znamení zverokruhu, takmer úplne zodpovedajú charakterovým črtám tohto znamenia. Všetci sú emotívni, empatickí, plachí a v priateľstve aj láske sú spoľahliví a vášniví.

Raci sú pomerne dosť kontroverzní. Na prvý pohľad sa zdajú byť plachí, no v skutočnosti sa v nich bijú búrlivé vášne. Ľudia narodení v tomto znamení sú schopní hlbokej zmyselnej lásky a svojim polovičkám sú vždy verní. Rodina je u nich vždy na prvom mieste.

Rak dokáže na svet pozerať očami svojho srdca, zatiaľ čo ostatní na to hľadia očami ich mysle. Sú veľmi jemní a citliví. Raci netolerujú dotieravosť a arogantnosť, no v oblasti osobných vzťahov sa im veľmi nedarí. Jednoducho sa radi utiahnu do seba. Zástupcovia tohto znamenia neodsudzujú iných, pretože chápu, že každý má právo na výstrelky a nedostatky.

Ak netušíte, ako sa dostať z chaosu, obráťte sa na vynaliezavosť tohto vodného znamenia. Raci dokážu vyvodiť závery bez toho, aby museli prekrúcať fakty.

Raci o sebe neradi hovoria. My sami si musíme tipnúť, čo majú na duši. Oni vám však budú hovoriť to, čo chcete počuť, pretože najviac, čoho sa boja, je to, že by mohli ublížiť svojim blízkym. Sú schopní načúvať iným ľuďom a pozrieť sa na veci ich očami. Sú múdri a ich intuícia im neraz pomohla, aby sa z nich stali vynikajúci radcovia.

Raci si musia byť svojimi partnermi istí na 100 percent, je teda lepšie, ak kvôli vám nemusia žiarliť. Žiarlivosť je možným dôvodom na to, že by vás mohli opustiť.

Na druhej strane, predstavitelia tohto znamenia sú ľudia, s ktorými môžete vždy počítať a ktorí sa vám budú snažiť pomôcť kedykoľvek to budete potrebovať. Sú plní materinského inštinktu, takže nie sú agresívni a „útočia“ len vtedy, keď niečo alebo niekto ohrozuje ich rodinu.

Kvôli svojej túžbe, skryť sa vo svojej robustnej škrupine, často zabúdajú na rozvoj špeciálnych vlastností, ktorými boli obdarení (umelecký dar, kreativitu a podobne).

Okrem toho, keď vstúpia do dlhodobého vzťahu, pokúšajú sa svoju druhú polovičku chrániť, podporovať a pomáhať. To ich však neraz vyčerpáva, kvôli čomu sa môžu udusiť pod lavínou starostlivosti. Často sa môžete stretnúť s Rakmi, ktorí sa nachádzajú v nešťastných vzťahoch a strach zo zmeny im bráni v tom, aby sa posunuli ďalej.

Ak ste si v Rakovom srdci našli svoje miesto, pravdepodobne v ňom zostanete navždy. V prípade, že chcete s týmto zmyselným a romantickým znamením prežiť dlhý život, nikdy im nedávajte dôvod na to, aby spochybňovali vaše city a vernosť. A čo je najhlavnejšie, nevyvolávajte v ňom pocity žiarlivosti!

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Rak – unikátny človek. Týmito vlastnosťami oplývajú ľudia narodení v tomto znamení”