Rodičia zachytili POSLEDNÉ momenty NARODENÝCH dvojčiat. Vedeli, že to bude ich posledná spomienka na ne

Lyndsay a Matthew Brentlingerovci boli šťastím bez seba, keď sa dozvedeli, že sa stanú rodičmi. Neskôr, keď im lekári povedali, že čakajú dvojičky, ich radosť sa zdvojnásobila a už sa nevedeli dočkať dňa, kedy budú držať svoje uzlíky radosti v náručí.

No photo description available.                                                             facebook

Žiaľ, ultrazvuk ukázal, že jedno z bábätiek malo srdcovú abnormalitu a bola vysoká pravdepodobnosť, že to neprežije. Obaja z toho boli zdrvení, no vedeli, že musia byť silní aspoň pre to druhé dieťatko.  

Báli sa aj o neho, no lekári ich ubezpečovali, že sa vyvíja úplne normálne.

Choré dieťatko bol chlapec a zdravé bolo dievča. Lyndsay a Matthew si uvedomovali realitu, no aj tak sa každý jeden deň modlili, aby to chlapček prežil.

Keď prišiel čas na pôrod, Lindsay bola urýchlene prevezená do nemocnice. O chvíľu neskôr porodila Williama a Reagana.

Bol to zázrak, že sa William narodil. Vyzeral byť zdravý, no realita bola iná. Prognóza lekárov bola taká, že bude žiť maximálne niekoľko týždňov, hoci môže zomrieť už v priebehu niekoľkých dní alebo dokonca hodín.

Jeho rodičia mali to šťastie, že sa dostal na svet, aby ho mohli aspoň vziať do náručia. Chceli si užiť každú sekundu strávenú s ním.

Rodičia prišli s nápadom zorganizovať fotenie, aby mali na Williama vzácne spomienky. Ich kamarátka Mandy Edwardsová zavolala kamarátke, fotografke, ktorá zrušila celý svoj projekt, aby nafotila roztomilé fotky dvojičiek.

May be an image of text that says "ਅੇ"facebook

Bábätká vyzerali ako malí anjelici. Kým Reagana spala počas fotenia, William bol hore a neprestal hýbať svojimi drobnými očkami.

Na konci tohto vzácneho zážitku všetci plakali, pretože si boli vedomí, že to môže byť posledná vec, ktorú pre Williama urobili.

No photo description available.facebook

Dvojčatá vyzerali v náručí svojich rodičov šťastne a dokonca spolu strávili prvé a bohužiaľ aj posledné Vianoce. Len tri dni po sviatkoch William zomrel.

Čo sa týka ich dcérky, vždy bude mať fotky, ktoré jej budú pripomínať jej brata-dvojča, a vždy bude mať niekoho, kto na ňu dohliadne z neba.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Rodičia zachytili POSLEDNÉ momenty NARODENÝCH dvojčiat. Vedeli, že to bude ich posledná spomienka na ne”